Legia Warszawa vs Zielona Gora Πρόβλεψη 17 Ιούνιος 2026
🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Legia Warszawa και Stelmet Zielona Gora, η οποία θα διεξαχθεί στις 17 Ιούνιος στις 6:15 PM στο τουρνουά "Basketball League". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Legia Warszawa και Stelmet Zielona Gora:
- έπαιξαν 22 αγώνες;
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 10 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 12 για τους φιλοξενούμενους;
- η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 83.05 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 85.64;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 168.68;
Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 15 Ιούνιος 2026 στον χώρο της ομάδας Stelmet Zielona Gora και έληξε με σκορ 63:79.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Legia Warszawa - Zielona Gora

Legia Warszawa Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Legia Warszawa έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 30 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 22 νίκες, 8 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Legia Warszawa μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 75%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 25% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 167.25 μονάδες, με μέσο όρο 87.63 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 79.63 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 88.14 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 77.57 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Legia Warszawa

Stelmet Zielona Gora Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Stelmet Zielona Gora έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 30 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 16 νίκες, 14 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Stelmet Zielona Gora μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 58.54%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 41.46% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 164.83 μονάδες, με μέσο όρο 84.07 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 80.76 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 82.39 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 80.3 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: Stelmet Zielona Gora
Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο
Αναμετρήσεις:
- συνολικός αριθμός συναντήσεων - 22;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 5; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 5;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 42.86;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 21.09, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 21.77.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Legia Warszawa (εντός) vs Stelmet Zielona Gora (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 21 vs 23;
- αριθμός νικών: 17 (80.95%) vs 9 (39.13%);
- αριθμός ηττών: 3 (14.29%) vs 12 (52.17%);
- αριθμός ισοπαλιών: 1 (4.76%) vs 2 (8.7%).
- μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 22.14 vs 20.78;
- μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 18.81 vs 21.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 9 vs 4;
- αριθμός ηττών: 1 vs 6;
- αριθμός ισοπαλιών: 0 vs 0;
- μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 44.5 (σκοράρισαν - 25.3, δέχτηκαν - 19.2) vs 39.5 (σκοράρισαν - 19.7, δέχτηκαν - 19.8).
- Υπήρξαν το σύνολο του πρώτου δεκαλέπτου είναι μεγαλύτερο από 39.5 πόντους σε 6 της τελευταίας 7 Legia Warszawa σπίτι παιχνίδια κατάb Stelmet Zielona Gora (Basketball League).
- Υπήρξαν το σύνολο του πρώτου δεκαλέπτου είναι μεγαλύτερο από 39.5 πόντους σε 6 της τελευταίας 7 Legia Warszawa σπίτι παιχνίδια (Basketball League).
- Υπήρξαν το σύνολο του πρώτου δεκαλέπτου είναι μεγαλύτερο από 39.5 πόντους σε 7 της τελευταίας 8 Stelmet Zielona Gora παιχνίδια (Basketball League).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- αριθμός αντιπαραθέσεων - 22;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 10, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 12.
Στατιστικά: Legia Warszawa vs Stelmet Zielona Gora
- αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 30 vs 30;
- αριθμός νικών: 30 (75%) vs 24 (58.54%);
- αριθμός ηττών: 10 (25%) vs 17 (41.46%);
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 17;
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 12.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- αριθμός νικών: 8 vs 7;
- αριθμός ηττών: 2 vs 3;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 5;
- αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 4.
- Legia Warszawa Νίκες σε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια (Basketball League).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 83.05, για την ομάδα εκτός έδρας - 85.64;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 168.68.
Στατιστικά: Legia Warszawa εναντίον Stelmet Zielona Gora
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 167.25 εναντίον 164.83;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 87.63 εναντίον 84.07;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 79.63 εναντίον 80.76;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 44.7 εναντίον 42.17;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 42.45 εναντίον 41.37;
- Legia Warszawa: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 88.14;
- Stelmet Zielona Gora: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 82.39;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 90.2 (εντός έδρας - 90.5) εναντίον 82.3 (εκτός έδρας - 82.33).
- Legia Warszawa Σκοράρει λιγότερο από 88.5 πόντοι σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Stelmet Zielona Gora (Basketball League).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Stelmet Zielona Gora κερδίζει με χάντικαπ +4.5 σε 13 της τελευταίας 15 παιχνίδια (Basketball League).
- Stelmet Zielona Gora κερδίζει με χάντικαπ +4.5 σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (Basketball League).