Ilirija vs Sencur Πρόβλεψη 15 Μάρτιος 2025
🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων KD Ilirija και Sencur, η οποία θα διεξαχθεί στις 15 Μάρτιος στις 4:30 PM στο τουρνουά "1. A SKL". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων KD Ilirija και Sencur:
- έπαιξαν 27 αγώνες;
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 9 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 18 για τους φιλοξενούμενους;
- η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 78.19 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 83.44;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 161.63;
Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 14 Δεκέμβριος 2024 στον χώρο της ομάδας KD Ilirija και έληξε με σκορ 92:73.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Ilirija - Sencur

KD Ilirija Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, KD Ilirija έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 11 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 8 νίκες, 3 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, KD Ilirija μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 71.43%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 28.57% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 162.14 μονάδες, με μέσο όρο 85.76 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 76.38 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 85 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 71.4 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: KD Ilirija

Sencur Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Sencur έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 11 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 3 νίκες, 8 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Sencur μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 50%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 50% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 154.7 μονάδες, με μέσο όρο 77.2 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 77.5 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 74.11 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 80.33 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: Sencur
Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος
H2H:
- αριθμός αντιπαραθέσεων - 27;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 9, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 18.
Στατιστικά: KD Ilirija vs Sencur
- αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 11 vs 11;
- αριθμός νικών: 15 (71.43%) vs 10 (50%);
- αριθμός ηττών: 6 (28.57%) vs 10 (50%);
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 8;
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 3.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- αριθμός νικών: 7 vs 7;
- αριθμός ηττών: 3 vs 3;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 4;
- αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 2.
- KD Ilirija Νίκες σε τελευταία 7 σπίτι παιχνίδια (1. A SKL).
Πρόβλεψη συνολικών γκολ
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 78.19, για την ομάδα εκτός έδρας - 83.44;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 161.63.
Στατιστικά: KD Ilirija εναντίον Sencur
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 162.14 εναντίον 154.7;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 85.76 εναντίον 77.2;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 76.38 εναντίον 77.5;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 43.86 εναντίον 38.75;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 41.24 εναντίον 38.2;
- KD Ilirija: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 85;
- Sencur: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 74.11;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 84.1 (εντός έδρας - 86) εναντίον 79.6 (εκτός έδρας - 82).
- KD Ilirija Σκοράρει λιγότερο από 89.5 πόντοι σε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια.
Πρόβλεψη της σύνταξης
- KD Ilirija Νίκες σε τελευταία 7 σπίτι παιχνίδια (1. A SKL).