University Ugra vs Tambov Πρόβλεψη 12 Φεβρουάριος 2026
🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων University Ugra και Bc Tambov, η οποία θα διεξαχθεί στις 12 Φεβρουάριος στις 2:00 PM στο τουρνουά "Super League ". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Οι ομάδες University Ugra και Bc Tambov έχουν μόνο τρεις επίσημες συναντήσεις μέχρι στιγμής, και αυτή είναι η στατιστική:
- για τους σημερινούς οικοδεσπότες 1 νίκες (συμπεριλαμβανομένης της παράτασης), για τους επισκέπτες - 2;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων στο 1ο ημίχρονο - 82.67, στο 2ο - 75;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 157.67.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων University Ugra - Tambov

University Ugra Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, University Ugra έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 20 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 13 νίκες, 7 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, University Ugra μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 65%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 35% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 160.45 μονάδες, με μέσο όρο 80.75 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 79.7 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 85.83 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 79.58 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: University Ugra

Bc Tambov Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Bc Tambov έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 18 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 5 νίκες, 13 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Bc Tambov μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 31.58%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 68.42% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 155.37 μονάδες, με μέσο όρο 74.11 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 81.26 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 70.36 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 83.55 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: Bc Tambov
Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο
Αναμετρήσεις:
- συνολικός αριθμός συναντήσεων - 3;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 1; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 0;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 38.33;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 22, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 16.33.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: University Ugra (εντός) vs Bc Tambov (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 12 vs 11;
- αριθμός νικών: 7 (58.33%) vs 5 (45.45%);
- αριθμός ηττών: 5 (41.67%) vs 6 (54.55%);
- αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 0 (0%).
- μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 21.5 vs 17.73;
- μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 20.17 vs 21.55.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 6 vs 4;
- αριθμός ηττών: 4 vs 6;
- αριθμός ισοπαλιών: 0 vs 0;
- μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 40.3 (σκοράρισαν - 20.2, δέχτηκαν - 20.1) vs 37.5 (σκοράρισαν - 17.6, δέχτηκαν - 19.9).
- Bc Tambov σημειώνει λιγότερους από 18.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια.
Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος
H2H:
- αριθμός αντιπαραθέσεων - 3;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 1, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 2.
Στατιστικά: University Ugra vs Bc Tambov
- αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 20 vs 18;
- αριθμός νικών: 13 (65%) vs 6 (31.58%);
- αριθμός ηττών: 7 (35%) vs 13 (68.42%);
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 9;
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 3.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- αριθμός νικών: 7 vs 2;
- αριθμός ηττών: 3 vs 8;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 6;
- αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 0.
- University Ugra Νίκες σε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια.
- University Ugra Νίκες σε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια (Super League ).
- Bc Tambov Χάνει σε τελευταία 8 μακριά παιχνίδια.
- Bc Tambov Χάνει σε τελευταία 7 μακριά παιχνίδια (Super League ).
Πρόβλεψη συνολικών γκολ
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 77, για την ομάδα εκτός έδρας - 80.67;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 157.67.
Στατιστικά: University Ugra εναντίον Bc Tambov
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 160.45 εναντίον 155.37;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 80.75 εναντίον 74.11;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 79.7 εναντίον 81.26;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 40.1 εναντίον 36.05;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 40.05 εναντίον 36.74;
- University Ugra: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 85.83;
- Bc Tambov: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 70.36;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 85.6 (εντός έδρας - 89.14) εναντίον 73.5 (εκτός έδρας - 68.8).
- Bc Tambov Σκοράρει λιγότερο από 74.5 πόντοι σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (Super League ).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 158.5 πόντοι σε τελευταία 5 University Ugra σπίτι παιχνίδια (Super League ).