UCU Canons vs Victoria Crocs Αποτέλεσμα, Σκορ & Στατιστικά
UCU Canons
Victoria Crocs
53
61
16
12
8
17
13
13
15
20
UCU Canons vs Victoria Crocs Στατιστικά Αγώνα
13
Εύστοχες βολές
13
14
Εύστοχα δίποντα
15
4
Εύστοχα τρίποντα
6
Παρακολουθήστε Online UCU Canons vs Victoria Crocs

UCU Canons - Victoria Crocs
Η μετάδοση αυτού του αγώνα τελείωσε. Ωστόσο, πολλές άλλες εκπομπές είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο του συνεργάτη. Χρειάζεται μόνο:
- Ακολουθήστε τον σύνδεσμο
- Εγγραφείτε στην πλατφόρμα μετάδοσης
- Παρακολουθήστε τον αγώνα χωρίς διαφημίσεις
UCU Canons – Victoria Crocs H2H
60%
3 Νίκες
40%
2 Νίκες
10.07.26
Uganda NBLUCU Canons
Victoria Crocs
53
61
16
13
12
13
8
15
17
20
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Τελευταία παιχνίδια: UCU Canons
16.08.26
Uganda NBLUCU Canons
Rez Life
72
64
16
15
12
13
27
19
17
17
Ν
29.07.26
Uganda NBLNam Blazers
UCU Canons
89
72
24
17
20
20
28
15
17
20
Η
26.07.26
Uganda NBLNam Blazers
UCU Canons
92
62
27
18
23
11
19
15
23
18
Η
22.07.26
Uganda NBLNam Blazers
UCU Canons
89
62
17
17
29
14
26
22
17
9
Η
17.07.26
Uganda NBLUCU Canons
Victoria Crocs
61
60
15
21
20
10
10
16
16
13
Ν
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Τελευταία παιχνίδια: Victoria Crocs
17.07.26
Uganda NBLUCU Canons
Victoria Crocs
61
60
15
21
20
10
10
16
16
13
Η
12.07.26
Uganda NBLVictoria Crocs
UCU Canons
53
64
15
13
7
13
16
21
15
17
Η
10.07.26
Uganda NBLUCU Canons
Victoria Crocs
53
61
16
13
12
13
8
15
17
20
Ν
03.06.26
Uganda NBLNam Blazers
Victoria Crocs
74
48
13
15
24
13
20
8
17
12
Η
29.05.26
Uganda NBLVictoria Crocs
KCCA Men
64
58
17
15
21
11
15
13
11
19
Ν
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Υπολογίστε τα κέρδη σας
Άλλοι Μπάσκετ αγώνες
Zhejiang City Basketball League
Shaoxing
Linan
25 Οκτ
11:30
Περισσότερες πληροφορίες
Basketball League
Legia Warszawa
Stal Ostrow Wielkopolski
25 Οκτ
14:00
Περισσότερες πληροφορίες
Women Basketball LFB
Landerneau Bretagne Basket (W)
Charnay Basket Bourgogne SUD (W)
25 Οκτ
16:00
Περισσότερες πληροφορίες
Euroleague
BC Dubai
Paris Basketball
27 Οκτ
16:00
Περισσότερες πληροφορίες
Estonian-Latvian League
RBS Riga Juniors
Keila Coolbet
27 Οκτ
17:00
Περισσότερες πληροφορίες
FIBA Europe Cup
Prievidza
Bakken Bears
27 Οκτ
18:00
Περισσότερες πληροφορίες
Με συγχωρείτε
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

