Breogan vs Morabanc Πρόβλεψη 8 Μάρτιος 2025
📢Ποια τακτικά σχήματα μπορούν να χρησιμοποιηθούν εναντίον της ζώνης άμυνας; Οι CB Breogan και Morabanc Andorra θα μας δείξουν τις επιθετικές τους επιλογές όταν αναμετρηθούν στις 8 Μάρτιος στις 7:45 PM στο τουρνουά "Basketball Spagnola ACB". Το φαβορί του αγώνα είναι η ομάδα CB Breogan και η νίκη κάθε πλευράς αποτιμάται ως εξής: έναντι . Θα αναλύσουμε πόσο ακριβείς είναι οι αξιολογήσεις των bookmakers στην πρόβλεψή μας.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων CB Breogan και Morabanc Andorra:
- έπαιξαν 7 αγώνες;
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 6 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 1 για τους φιλοξενούμενους;
- η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 86.43 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 81.57;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 168;
Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 04 Ιανουάριος 2025 στον χώρο της ομάδας Morabanc Andorra και έληξε με σκορ 93:101.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Breogan - Morabanc

CB Breogan Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, CB Breogan έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 11 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 3 νίκες, 8 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, CB Breogan μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 38.1%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 61.9% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 163.19 μονάδες, με μέσο όρο 77.29 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 85.9 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 77.7 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 80.1 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: CB Breogan

BC Andorra Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Morabanc Andorra έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 11 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 5 νίκες, 6 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Morabanc Andorra μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 38.1%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 61.9% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 177.67 μονάδες, με μέσο όρο 87.14 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 90.52 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 88.2 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 91.2 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: BC Andorra
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- αριθμός αντιπαραθέσεων - 7;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 6, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 1.
Στατιστικά: CB Breogan vs Morabanc Andorra
- αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 11 vs 11;
- αριθμός νικών: 8 (38.1%) vs 8 (38.1%);
- αριθμός ηττών: 13 (61.9%) vs 13 (61.9%);
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 5;
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 4.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- αριθμός νικών: 5 vs 3;
- αριθμός ηττών: 5 vs 7;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 4;
- αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 1.
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 86.43, για την ομάδα εκτός έδρας - 81.57;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 168.
Στατιστικά: CB Breogan εναντίον Morabanc Andorra
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 163.19 εναντίον 177.67;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 77.29 εναντίον 87.14;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 85.9 εναντίον 90.52;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 37.57 εναντίον 41.67;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 39.71 εναντίον 45.48;
- CB Breogan: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 77.7;
- Morabanc Andorra: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 88.2;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 82.7 (εντός έδρας - 79.2) εναντίον 85.9 (εκτός έδρας - 84).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- CB Breogan κερδίζει με χάντικαπ -1.5 στο πρώτο ημίχρονο σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb BC Andorra (Liga ACB).