Shanxi vs Tianjin Πρόβλεψη 8 Ιανουάριος 2026

    Shanxi Loongs
    Shanxi Loongs
    Tianjin Rong Gang
    Tianjin Rong Gang
    103
    99
    23
    30
    19
    31
    17
    34
    32
    16

    🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Shanxi Loongs και Tianjin Rong Gang, η οποία θα διεξαχθεί στις 8 Ιανουάριος στις 11:35 AM στο τουρνουά "Basketball League". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Shanxi Loongs και Tianjin Rong Gang:

    • έπαιξαν 30 αγώνες;
    • νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 18 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 12 για τους φιλοξενούμενους;
    • η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 106.83 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 102.5;
    • μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 209.33;

    Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 21 Δεκέμβριος 2025 στον χώρο της ομάδας Tianjin Rong Gang και έληξε με σκορ 25:16.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Shanxi - Tianjin

    59%
    19 Νίκη
    41%
    13 Νίκη
    02.09.26
    CBA Summer League
    Shanxi Loongs
    Shanxi Loongs
    Tianjin Rong Gang
    Tianjin Rong Gang
    100
    104
    22
    19
    30
    30
    25
    26
    23
    29
    08.01.26
    CBA
    Shanxi Loongs
    Shanxi Loongs
    Tianjin Rong Gang
    Tianjin Rong Gang
    103
    99
    23
    17
    30
    34
    19
    32
    31
    16
    21.12.25
    CBA PG
    Tianjin Rong Gang
    Tianjin Rong Gang
    Shanxi Loongs
    Shanxi Loongs
    25
    16
    12
    3
    13
    13
    0
    0
    0
    0
    21.12.25
    CBA
    Tianjin Rong Gang
    Tianjin Rong Gang
    Shanxi Loongs
    Shanxi Loongs
    92
    99
    32
    21
    23
    30
    19
    22
    18
    26
    14.09.25
    CBA Summer League
    Shanxi Loongs
    Shanxi Loongs
    Tianjin Rong Gang
    Tianjin Rong Gang
    71
    86
    20
    24
    18
    20
    14
    24
    19
    18
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Shanxi Loongs Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, Shanxi Loongs έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 11 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 6 νίκες, 5 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Shanxi Loongs μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 50%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 50% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 173.9 μονάδες, με μέσο όρο 88.2 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 85.7 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 89.4 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 84.8 πόντους ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Shanxi Loongs

    03.09.26
    CBA Summer League
    Zhejiang Guangsha Lions
    Zhejiang Guangsha Lions
    Shanxi Loongs
    Shanxi Loongs
    69
    92
    14
    27
    15
    21
    27
    19
    13
    25
    Γουόν
    02.09.26
    CBA Summer League
    Shanxi Loongs
    Shanxi Loongs
    Tianjin Rong Gang
    Tianjin Rong Gang
    100
    104
    22
    19
    30
    30
    25
    26
    23
    29
    Νικώ
    16.08.26
    CBA Summer League
    Jiangsu Dragons
    Jiangsu Dragons
    Shanxi Loongs
    Shanxi Loongs
    80
    94
    20
    22
    22
    21
    19
    22
    19
    29
    Γουόν
    15.08.26
    CBA Summer League
    Beijing Royal Fighters
    Beijing Royal Fighters
    Shanxi Loongs
    Shanxi Loongs
    78
    84
    22
    25
    17
    12
    17
    28
    22
    19
    Γουόν
    13.08.26
    CBA Summer League
    Shanxi Loongs
    Shanxi Loongs
    Qingdao DoubleStar
    Qingdao DoubleStar
    82
    83
    21
    29
    20
    27
    18
    10
    23
    17
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Tianjin Rong Gang Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, Tianjin Rong Gang έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 11 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 2 νίκες, 9 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Tianjin Rong Gang μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 10%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 90% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 179.7 μονάδες, με μέσο όρο 86.3 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 93.4 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 92.75 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 89.75 ανά συνάντηση.

    Αποτελέσματα αγώνων: Tianjin Rong Gang

    02.09.26
    CBA Summer League
    Shanxi Loongs
    Shanxi Loongs
    Tianjin Rong Gang
    Tianjin Rong Gang
    100
    104
    22
    19
    30
    30
    25
    26
    23
    29
    Γουόν
    24.04.26
    CBA
    Zhejiang Guangsha Lions
    Zhejiang Guangsha Lions
    Tianjin Rong Gang
    Tianjin Rong Gang
    103
    93
    22
    34
    33
    11
    29
    28
    19
    20
    Νικώ
    20.04.26
    CBA PG
    Zhejiang Bulls
    Zhejiang Bulls
    Tianjin Rong Gang
    Tianjin Rong Gang
    18
    14
    11
    5
    7
    9
    0
    0
    0
    0
    Νικώ
    20.04.26
    CBA
    Zhejiang Bulls
    Zhejiang Bulls
    Tianjin Rong Gang
    Tianjin Rong Gang
    96
    84
    28
    23
    29
    17
    17
    27
    22
    17
    Νικώ
    17.04.26
    CBA PG
    Tianjin Rong Gang
    Tianjin Rong Gang
    Qingdao DoubleStar
    Qingdao DoubleStar
    20
    21
    11
    7
    9
    14
    0
    0
    0
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός συναντήσεων - 30;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 6; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 6;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 52.43;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 26.73, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 25.7.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Shanxi Loongs (εντός) vs Tianjin Rong Gang (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 5 vs 4;
    • αριθμός νικών: 3 (60%) vs 2 (50%);
    • αριθμός ηττών: 2 (40%) vs 1 (25%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 1 (25%).
    • μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 24.2 vs 23.5;
    • μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 23.8 vs 19.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 4 vs 4;
    • αριθμός ηττών: 6 vs 5;
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 vs 1;
    • μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 37.2 (σκοράρισαν - 17.1, δέχτηκαν - 20.1) vs 34 (σκοράρισαν - 16.1, δέχτηκαν - 17.9).
    Τάσεις
    • Shanxi Loongs σημειώνει περισσότερους από 21.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Tianjin Rong Gang (Basketball League).
    • Shanxi Loongs σημειώνει περισσότερους από 21.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 12 της τελευταίας 14 σπίτι παιχνίδια (Basketball League).
    👉Πρόβλεψη: 1ο δεκάλεπτο, Shanxi Loongs συνολικοί πόντοι πόντοι πάνω (21,5) (aποδόσεις: 1.38)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • αριθμός αντιπαραθέσεων - 30;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 18, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 12.

    Στατιστικά: Shanxi Loongs vs Tianjin Rong Gang

    • αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 11 vs 11;
    • αριθμός νικών: 5 (50%) vs 1 (10%);
    • αριθμός ηττών: 5 (50%) vs 9 (90%);
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 3;
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός νικών: 4 vs 4;
    • αριθμός ηττών: 6 vs 6;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 2;
    • αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 2.
    Τάσεις
    • Shanxi Loongs Νίκες σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια κατάb Tianjin Rong Gang (Basketball League).
    👉Πρόβλεψη: Shanxi Loongs Νίκη (συμπεριλαμβανομένου του OT) (aποδόσεις: 1.18)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 106.83, για την ομάδα εκτός έδρας - 102.5;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 209.33.

    Στατιστικά: Shanxi Loongs εναντίον Tianjin Rong Gang

    • μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 173.9 εναντίον 179.7;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 88.2 εναντίον 86.3;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 85.7 εναντίον 93.4;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 46.1 εναντίον 42.2;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 42.1 εναντίον 42.4;
    • Shanxi Loongs: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 89.4;
    • Tianjin Rong Gang: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 92.75;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 66.7 (εντός έδρας - 68.25) εναντίον 56.6 (εκτός έδρας - 61.25).

    Τάσεις
    • Shanxi Loongs Σκοράρει πάνω από 92.5 πόντοι σε τελευταία 13 σπίτι παιχνίδια κατάb Tianjin Rong Gang (Basketball League).
    👉Πρόβλεψη: Shanxi Loongs Άντερ πόντοι πάνω από (92,5) (aποδόσεις: 1.51)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 178.5 πόντο σε τελευταία 6 Shanxi Loongs παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 178.5 πόντο σε τελευταία 5 Shanxi Loongs σπίτι παιχνίδια.

    Άντερ πόντοι λιγότερος (178,5)
    Δημοσιεύθηκε: 07/01/2026, 1:25 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Shanxi Loongs - Tianjin Rong Gang

    Shanxi Loongs κερδίζει το δεύτερο ημίχρονο:
    shanxi-dragons-1tianjin-rong-gangσε τελευταία 11 παιχνίδια κατάb Tianjin Rong Gang (Basketball League).
    shanxi-dragons-1σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Basketball League).
    2ο ημίχρονο Shanxi Loongs Νίκη
    -196
    Shanxi Loongs Νίκες:
    shanxi-dragons-1tianjin-rong-gangσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια κατάb Tianjin Rong Gang (Basketball League).
    Shanxi Loongs Νίκη (συμπεριλαμβανομένου του OT)
    Everygame
    -500
    Shanxi Loongs κερδίζει το τέταρτο δεκάλεπτο:
    shanxi-dragons-1tianjin-rong-gangσε τελευταία 8 σπίτι παιχνίδια κατάb Tianjin Rong Gang.
    shanxi-dragons-1tianjin-rong-gangσε τελευταία 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Tianjin Rong Gang (Basketball League).
    shanxi-dragons-1σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Basketball League).
    4ο δεκάλεπτο Shanxi Loongs Νίκη
    -
    Shanxi Loongs κερδίζει το τρίτο δεκάλεπτο:
    shanxi-dragons-1tianjin-rong-gangσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Tianjin Rong Gang (Basketball League).
    3ο δεκάλεπτο Shanxi Loongs Νίκη
    -154
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Shanxi Loongs - Tianjin Rong Gang Θέση στον πίνακα

    Regular season Season Standings
    καιΓουόνΝικώγυαλιάΈντυπο
    9.
    Liaoning Flying Leopards
    Liaoning Flying Leopards
    42231965
    10.
    Shanxi Loongs
    Shanxi Loongs
    42222064
    11.
    Ningbo Rockets
    Ningbo Rockets
    42212163
    17.
    Nanjing Tongxi Monkey Kings
    Nanjing Tongxi Monkey Kings
    42142856
    18.
    Tianjin Pioneers
    Tianjin Pioneers
    42132955
    19.
    Jiangsu Dragons
    Jiangsu Dragons
    42123054