Maccabi Urban Ramat GAN vs Ironi Ness Ziona Πρόβλεψη 8 Δεκέμβριος 2025
🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Maccabi Urban Ramat GAN και Ironi Ness Ziona, η οποία θα διεξαχθεί στις 8 Δεκέμβριος στις 4:35 PM στο τουρνουά "Basketball League". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Maccabi Urban Ramat GAN και Ironi Ness Ziona:
- έπαιξαν 6 αγώνες;
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 5 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 1 για τους φιλοξενούμενους;
- η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 88.33 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 77.5;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 165.83;
Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 25 Σεπτέμβριος 2025 στον χώρο της ομάδας Maccabi Urban Ramat GAN και έληξε με σκορ 92:91.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Maccabi Urban Ramat GAN - Ironi Ness Ziona

Maccabi Urban Ramat GAN Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Maccabi Urban Ramat GAN έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 7 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 2 νίκες, 5 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Maccabi Urban Ramat GAN μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 28.57%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 71.43% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 170.86 μονάδες, με μέσο όρο 81.57 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 89.29 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 82.33 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 84.67 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Maccabi Urban Ramat GAN

Ironi Ness Ziona Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Ironi Ness Ziona έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 7 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 3 νίκες, 4 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Ironi Ness Ziona μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 42.86%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 57.14% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 156.14 μονάδες, με μέσο όρο 76.86 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 79.29 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 69.67 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 74.33 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: Ironi Ness Ziona
Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο
Αναμετρήσεις:
- συνολικός αριθμός συναντήσεων - 6;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 2; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 1;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 42.5;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 23.17, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 19.33.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Maccabi Urban Ramat GAN (εντός) vs Ironi Ness Ziona (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 3 vs 3;
- αριθμός νικών: 1 (33.33%) vs 1 (33.33%);
- αριθμός ηττών: 2 (66.67%) vs 2 (66.67%);
- αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 0 (0%).
- μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 19.33 vs 19;
- μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 20.67 vs 22.67.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 4 vs 5;
- αριθμός ηττών: 6 vs 5;
- αριθμός ισοπαλιών: 0 vs 0;
- μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 41.1 (σκοράρισαν - 19.8, δέχτηκαν - 21.3) vs 41.9 (σκοράρισαν - 21.3, δέχτηκαν - 20.6).
- Ironi Ness Ziona σημειώνει λιγότερους από 22.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε τελευταία 5 παιχνίδια κατάb Maccabi Urban Ramat GAN (Basketball League).
Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος
H2H:
- αριθμός αντιπαραθέσεων - 6;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 5, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 1.
Στατιστικά: Maccabi Urban Ramat GAN vs Ironi Ness Ziona
- αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 7 vs 7;
- αριθμός νικών: 2 (28.57%) vs 3 (42.86%);
- αριθμός ηττών: 5 (71.43%) vs 4 (57.14%);
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 2;
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 1.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- αριθμός νικών: 5 vs 3;
- αριθμός ηττών: 5 vs 7;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 5;
- αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 1.
- Ironi Ness Ziona Χάνει σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια.
Πρόβλεψη συνολικών γκολ
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 88.33, για την ομάδα εκτός έδρας - 77.5;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 165.83.
Στατιστικά: Maccabi Urban Ramat GAN εναντίον Ironi Ness Ziona
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 170.86 εναντίον 156.14;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 81.57 εναντίον 76.86;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 89.29 εναντίον 79.29;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 43.71 εναντίον 39.14;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 35.29 εναντίον 37.71;
- Maccabi Urban Ramat GAN: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 82.33;
- Ironi Ness Ziona: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 69.67;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 82.7 (εντός έδρας - 83.83) εναντίον 76.1 (εκτός έδρας - 72.6).
- Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 165.5 πόντο σε τελευταία 5 Ironi Ness Ziona παιχνίδια (Basketball League).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Ironi Ness Ziona Χάνει σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια.