Yokohama vs Levanga Πρόβλεψη 7 Μάρτιος 2026
🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Yokohama B-Corsairs και Levanga Hokkaido, η οποία θα διεξαχθεί στις 7 Μάρτιος στις 8:05 AM στο τουρνουά "B.League". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Yokohama B-Corsairs και Levanga Hokkaido:
- έπαιξαν 27 αγώνες;
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 9 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 18 για τους φιλοξενούμενους;
- η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 75.48 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 77.37;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 152.85;
Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 03 Νοέμβριος 2024 στον χώρο της ομάδας Levanga Hokkaido και έληξε με σκορ 77:69.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Yokohama - Levanga

Yokohama B-Corsairs Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Yokohama B-Corsairs έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 39 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 15 νίκες, 24 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Yokohama B-Corsairs μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 38.46%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 61.54% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 160.08 μονάδες, με μέσο όρο 78.23 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 81.85 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 80.65 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 82.12 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Yokohama B-Corsairs

Levanga Hokkaido Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Levanga Hokkaido έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 39 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 27 νίκες, 12 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Levanga Hokkaido μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 69.23%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 30.77% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 173.05 μονάδες, με μέσο όρο 88.13 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 84.92 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 85.82 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 84.05 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: Levanga Hokkaido
Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο
Αναμετρήσεις:
- συνολικός αριθμός συναντήσεων - 27;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 5; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 5;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 36;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 17.85, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 18.15.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Yokohama B-Corsairs (εντός) vs Levanga Hokkaido (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 17 vs 22;
- αριθμός νικών: 8 (47.06%) vs 8 (36.36%);
- αριθμός ηττών: 6 (35.29%) vs 13 (59.09%);
- αριθμός ισοπαλιών: 3 (17.65%) vs 1 (4.55%).
- μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 21.53 vs 21.23;
- μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 20.47 vs 22.41.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 4 vs 5;
- αριθμός ηττών: 4 vs 5;
- αριθμός ισοπαλιών: 2 vs 0;
- μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 43.3 (σκοράρισαν - 21.5, δέχτηκαν - 21.8) vs 45.3 (σκοράρισαν - 22.1, δέχτηκαν - 23.2).
- Yokohama B-Corsairs σημειώνει λιγότερους από 22.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Levanga Hokkaido (B.League).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 75.48, για την ομάδα εκτός έδρας - 77.37;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 152.85.
Στατιστικά: Yokohama B-Corsairs εναντίον Levanga Hokkaido
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 160.08 εναντίον 173.05;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 78.23 εναντίον 88.13;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 81.85 εναντίον 84.92;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 39.59 εναντίον 44.54;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 38.03 εναντίον 43.38;
- Yokohama B-Corsairs: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 80.65;
- Levanga Hokkaido: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 85.82;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 77.8 (εντός έδρας - 77.5) εναντίον 88.5 (εκτός έδρας - 92.8).
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 167.5 πόντοι σε 8 της τελευταίας 9 Levanga Hokkaido παιχνίδια (B.League).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 167.5 πόντοι σε 8 της τελευταίας 9 Levanga Hokkaido παιχνίδια (B.League).