CSM Targu Mures vs CSA Steaua Sharks Bucuresti Πρόβλεψη 6 Φεβρουάριος 2026

    CSM Targu Mures
    CSM Targu Mures
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    83
    112
    24
    14
    20
    25
    34
    26
    32
    20

    📢Ποια τακτικά σχήματα μπορούν να χρησιμοποιηθούν εναντίον της ζώνης άμυνας; Οι CSM Targu Mures και CSA Steaua Sharks Bucuresti θα μας δείξουν τις επιθετικές τους επιλογές όταν αναμετρηθούν στις 6 Φεβρουάριος στις 6:00 PM στο τουρνουά "Liga Nationala". Το φαβορί του αγώνα είναι η ομάδα CSM Targu Mures και η νίκη κάθε πλευράς αποτιμάται ως εξής: έναντι . Θα αναλύσουμε πόσο ακριβείς είναι οι αξιολογήσεις των bookmakers στην πρόβλεψή μας.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Οι ομάδες CSM Targu Mures και CSA Steaua Sharks Bucuresti έχουν μόνο έναν επίσημο αγώνα στην ιστορία τους. Το παιχνίδι έγινε στις 25 Οκτώβριος 2025 στο γήπεδο της CSA Steaua Sharks Bucuresti, με το σκορ 94:92.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων CSM Targu Mures - CSA Steaua Sharks Bucuresti

    0%
    0 Νίκες
    100%
    2 Νίκες
    06.02.26
    Liga Nationala
    CSM Targu Mures
    CSM Targu Mures
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    83
    112
    24
    34
    14
    26
    20
    32
    25
    20
    25.10.25
    Liga Nationala
    BC Steaua Bucuresti
    BC Steaua Bucuresti
    Csm Targu Mures
    Csm Targu Mures
    94
    92
    21
    24
    16
    24
    19
    17
    26
    17
    12
    10
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    CSM Targu Mures Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, CSM Targu Mures έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 19 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 10 νίκες, 9 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, CSM Targu Mures μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 52.63%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 47.37% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 189.63 μονάδες, με μέσο όρο 94.26 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 95.37 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 94.3 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 96.7 πόντους ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: CSM Targu Mures

    17.10.26
    Liga Nationala
    CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea
    CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea
    CSM Targu Mures
    CSM Targu Mures
    83
    91
    22
    14
    15
    23
    17
    20
    29
    34
    Ν
    10.10.26
    Liga Nationala
    CSM Targu Mures
    CSM Targu Mures
    CSO Voluntari
    CSO Voluntari
    85
    91
    24
    23
    19
    26
    22
    18
    20
    24
    Η
    04.10.26
    Liga Nationala
    CS SCM Politehnica Timisoara
    CS SCM Politehnica Timisoara
    CSM Targu Mures
    CSM Targu Mures
    72
    78
    21
    17
    20
    11
    14
    31
    17
    19
    Ν
    30.09.26
    Cupa Romaniei
    CSM Targu Mures
    CSM Targu Mures
    CS Municipal Galati
    CS Municipal Galati
    109
    83
    33
    24
    26
    15
    26
    23
    24
    21
    Ν
    26.09.26
    Cupa Romaniei
    CS Municipal Galati
    CS Municipal Galati
    CSM Targu Mures
    CSM Targu Mures
    73
    93
    9
    15
    24
    30
    19
    20
    21
    28
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    CSA Steaua Sharks Bucuresti Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, CSA Steaua Sharks Bucuresti έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 19 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 8 νίκες, 11 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, CSA Steaua Sharks Bucuresti μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 42.11%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 57.89% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 164.47 μονάδες, με μέσο όρο 82.47 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 82 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 82.11 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 83.33 ανά συνάντηση.

    Αποτελέσματα αγώνων: CSA Steaua Sharks Bucuresti

    17.10.26
    Liga Nationala
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    CSM BBA Petrolul Ploiesti
    CSM BBA Petrolul Ploiesti
    68
    76
    24
    27
    10
    21
    19
    13
    15
    15
    Η
    12.10.26
    Liga Nationala
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    CS Rapid Bucuresti
    CS Rapid Bucuresti
    98
    88
    23
    14
    20
    26
    23
    18
    32
    30
    Ν
    06.10.26
    Liga Nationala
    CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea
    CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    97
    90
    22
    28
    24
    13
    19
    24
    21
    21
    11
    4
    Η
    30.09.26
    Cupa Romaniei
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    Csm Corona Brasov
    Csm Corona Brasov
    75
    98
    18
    34
    19
    25
    26
    16
    12
    23
    Η
    26.09.26
    Cupa Romaniei
    Csm Corona Brasov
    Csm Corona Brasov
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    CSA Steaua Sharks Bucuresti
    76
    73
    24
    18
    20
    14
    18
    23
    14
    18
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός συναντήσεων - 1;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 0; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 0;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 45;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 24, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 21.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: CSM Targu Mures (εντός) vs CSA Steaua Sharks Bucuresti (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 10 vs 9;
    • αριθμός νικών: 5 (50%) vs 4 (44.44%);
    • αριθμός ηττών: 5 (50%) vs 3 (33.33%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 2 (22.22%).
    • μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 22.2 vs 20.67;
    • μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 23.6 vs 19.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 6 vs 3;
    • αριθμός ηττών: 3 vs 6;
    • αριθμός ισοπαλιών: 1 vs 1;
    • μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 48.9 (σκοράρισαν - 26.4, δέχτηκαν - 22.5) vs 35 (σκοράρισαν - 16.7, δέχτηκαν - 18.3).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν το σύνολο του πρώτου δεκαλέπτου είναι μικρότερο από 44.5 πόντους σε τελευταία 10 CSA Steaua Sharks Bucuresti παιχνίδια.
    • Υπήρξαν το σύνολο του πρώτου δεκαλέπτου είναι μικρότερο από 44.5 πόντους σε τελευταία 8 CSA Steaua Sharks Bucuresti παιχνίδια (Liga Nationala).
    • Υπήρξαν το σύνολο του πρώτου δεκαλέπτου είναι μικρότερο από 44.5 πόντους σε 6 της τελευταίας 7 CSA Steaua Sharks Bucuresti μακριά παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: 1ο δεκάλεπτο, συνολικοί πόντοι κάτω 44,5 (aποδόσεις: 1.88)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • αριθμός αντιπαραθέσεων - 1;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 0, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 1.

    Στατιστικά: CSM Targu Mures vs CSA Steaua Sharks Bucuresti

    • αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 19 vs 19;
    • αριθμός νικών: 10 (52.63%) vs 8 (42.11%);
    • αριθμός ηττών: 9 (47.37%) vs 11 (57.89%);
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 5;
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός νικών: 5 vs 4;
    • αριθμός ηττών: 5 vs 6;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 4;
    • αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 1.
    Τάσεις
    • CSA Steaua Sharks Bucuresti κερδίζει με χάντικαπ +6.5 σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια.
    • CSA Steaua Sharks Bucuresti κερδίζει με χάντικαπ +6.5 σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (Liga Nationala).
    • CSA Steaua Sharks Bucuresti κερδίζει με χάντικαπ +6.5 σε τελευταία 5 παιχνίδια (Liga Nationala).
    👉Πρόβλεψη: CSA Steaua Sharks Bucuresti Χάντικαπ (+6,5) (aποδόσεις: 1.69)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 92, για την ομάδα εκτός έδρας - 94;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 186.

    Στατιστικά: CSM Targu Mures εναντίον CSA Steaua Sharks Bucuresti

    • μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 189.63 εναντίον 164.47;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 94.26 εναντίον 82.47;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 95.37 εναντίον 82;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 48.11 εναντίον 39.16;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 41.47 εναντίον 41;
    • CSM Targu Mures: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 94.3;
    • CSA Steaua Sharks Bucuresti: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 82.11;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 99.9 (εντός έδρας - 101.17) εναντίον 78.7 (εκτός έδρας - 80).

    Τάσεις
    • CSA Steaua Sharks Bucuresti Σκοράρει λιγότερο από 91.5 πόντοι σε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (Liga Nationala).
    👉Πρόβλεψη: CSA Steaua Sharks Bucuresti Σύνολο πόντοι Κάτω (91,5) (aποδόσεις: 1.34)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • CSA Steaua Sharks Bucuresti κερδίζει με χάντικαπ +6.5 σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια.
    • CSA Steaua Sharks Bucuresti κερδίζει με χάντικαπ +6.5 σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (Liga Nationala).
    • CSA Steaua Sharks Bucuresti κερδίζει με χάντικαπ +6.5 σε τελευταία 5 παιχνίδια (Liga Nationala).

    CSA Steaua Sharks Bucuresti Χάντικαπ (+6,5)
    συντελεστής-143
    Δημοσιεύθηκε: 04/02/2026, 6:25 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: CSM Targu Mures - CSA Steaua Sharks Bucuresti

    CSA Steaua Sharks Bucuresti Χάνει:
    bc-steaua-bucuresti-21375σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (Liga Nationala).
    CSM Targu Mures Νίκη (συμπεριλαμβανομένου του OT)
    -227
    CSM Targu Mures χάνει το δεύτερο ημίχρονο:
    csm-targu-mures-1σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    csm-targu-mures-1σε 5 της τελευταίας 6 σπίτι παιχνίδια (Liga Nationala).
    2ο ημίχρονο CSA Steaua Sharks Bucuresti Νίκη
    +132
    Υπήρξαν το σύνολο του τρίτου δεκαλέπτου είναι μικρότερο από 47.5 πόντους:
    csm-targu-mures-1σε τελευταία 5 CSM Targu Mures παιχνίδια (Liga Nationala).
    bc-steaua-bucuresti-21375σε τελευταία 23 CSA Steaua Sharks Bucuresti παιχνίδια.
    bc-steaua-bucuresti-21375σε τελευταία 21 CSA Steaua Sharks Bucuresti παιχνίδια (Liga Nationala).
    bc-steaua-bucuresti-21375σε τελευταία 11 CSA Steaua Sharks Bucuresti μακριά παιχνίδια.
    bc-steaua-bucuresti-21375σε τελευταία 10 CSA Steaua Sharks Bucuresti μακριά παιχνίδια (Liga Nationala).
    3ο δεκάλεπτο, συνολικοί πόντοι κάτω 47,5
    -204
    CSM Targu Mures σημειώνει λιγότερους από 49.5 πόντους στο δεύτερο ημίχρονο:
    csm-targu-mures-1σε τελευταία 22 παιχνίδια.
    csm-targu-mures-1σε τελευταία 21 παιχνίδια (Liga Nationala).
    csm-targu-mures-1σε τελευταία 14 σπίτι παιχνίδια (Liga Nationala).
    csm-targu-mures-1σε τελευταία 11 σπίτι παιχνίδια.
    2ο ημίχρονο, CSM Targu Mures συνολικοί πόντοι πόντοι κάτω (49,5)
    -294
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    CSM Targu Mures - CSA Steaua Sharks Bucuresti Θέση στον πίνακα

    Regular season Season Standings
    ΑΝΗΒΦόρμα
    8.
    BC Timisoara
    BC Timisoara
    28151343
    9.
    CS Valcea 1924 Rm Valcea
    CS Valcea 1924 Rm Valcea
    28151343
    10.
    Csm Targu Mures
    Csm Targu Mures
    28141442
    11.
    BC Steaua Bucuresti
    BC Steaua Bucuresti
    28131541
    12.
    Csm Corona Brasov
    Csm Corona Brasov
    28121640
    13.
    CSM Ploiesti
    CSM Ploiesti
    2882036