Alvark Tokyo vs Sendai 89Ers Πρόβλεψη 5 Νοέμβριος 2025
🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Alvark Tokyo και Sendai 89Ers, η οποία θα διεξαχθεί στις 5 Νοέμβριος στις 10:05 AM στο τουρνουά "B.League". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Alvark Tokyo και Sendai 89Ers:
- έπαιξαν 18 αγώνες;
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 18 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 0 για τους φιλοξενούμενους;
- η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 81.94 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 64.56;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 146.5;
Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 09 Φεβρουάριος 2025 στον χώρο της ομάδας Sendai 89Ers και έληξε με σκορ 64:79.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Alvark Tokyo - Sendai 89Ers

Alvark Tokyo Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Alvark Tokyo έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 7 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 3 νίκες, 4 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Alvark Tokyo μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 58.33%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 41.67% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 155.83 μονάδες, με μέσο όρο 78.5 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 77.33 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 75.43 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 74.86 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Alvark Tokyo

Sendai 89Ers Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Sendai 89Ers έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 7 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 5 νίκες, 2 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Sendai 89Ers μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 58.33%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 41.67% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 159.67 μονάδες, με μέσο όρο 80.33 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 79.33 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 78.8 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 86.2 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: Sendai 89Ers
Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο
Αναμετρήσεις:
- συνολικός αριθμός συναντήσεων - 18;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 4; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 1;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 34.89;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 21, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 13.89.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Alvark Tokyo (εντός) vs Sendai 89Ers (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 7 vs 5;
- αριθμός νικών: 4 (57.14%) vs 2 (40%);
- αριθμός ηττών: 3 (42.86%) vs 2 (40%);
- αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 1 (20%).
- μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 18.86 vs 18.6;
- μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 19.71 vs 20.6.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 7 vs 4;
- αριθμός ηττών: 3 vs 3;
- αριθμός ισοπαλιών: 0 vs 3;
- μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 39.4 (σκοράρισαν - 20.4, δέχτηκαν - 19) vs 40.5 (σκοράρισαν - 20.2, δέχτηκαν - 20.3).
- Sendai 89Ers σημειώνει λιγότερους από 20.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 17 της τελευταίας 18 παιχνίδια κατάb Alvark Tokyo (B.League).
Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος
H2H:
- αριθμός αντιπαραθέσεων - 18;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 18, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 0.
Στατιστικά: Alvark Tokyo vs Sendai 89Ers
- αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 7 vs 7;
- αριθμός νικών: 7 (58.33%) vs 7 (58.33%);
- αριθμός ηττών: 5 (41.67%) vs 5 (41.67%);
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 4;
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 1.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- αριθμός νικών: 8 vs 5;
- αριθμός ηττών: 2 vs 5;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 4;
- αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 1.
- Alvark Tokyo Νίκες σε τελευταία 18 παιχνίδια κατάb Sendai 89Ers (B.League).
- Alvark Tokyo Νίκες σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.
- Sendai 89Ers Χάνει σε 23 της τελευταίας 25 μακριά παιχνίδια (B.League).
Πρόβλεψη συνολικών γκολ
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 81.94, για την ομάδα εκτός έδρας - 64.56;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 146.5.
Στατιστικά: Alvark Tokyo εναντίον Sendai 89Ers
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 155.83 εναντίον 159.67;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 78.5 εναντίον 80.33;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 77.33 εναντίον 79.33;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 36.33 εναντίον 42.17;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 39.83 εναντίον 38.17;
- Alvark Tokyo: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 75.43;
- Sendai 89Ers: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 78.8;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 86.1 (εντός έδρας - 81.6) εναντίον 80.8 (εκτός έδρας - 78.8).
- Alvark Tokyo Σκοράρει πάνω από 77.5 πόντοι σε τελευταία 6 παιχνίδια κατάb Sendai 89Ers (B.League).
- Alvark Tokyo Σκοράρει πάνω από 77.5 πόντοι σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.
- Alvark Tokyo Σκοράρει πάνω από 77.5 πόντοι σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (B.League).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 154.5 πόντο σε 12 της τελευταίας 14 Alvark Tokyo παιχνίδια κατάb Sendai 89Ers (B.League).