Quezon Huskers vs Cebu City Sharks Αποτέλεσμα, Σκορ & Στατιστικά
Quezon Huskers
Cebu City Sharks
79
80
22
26
17
14
13
24
28
15
Quezon Huskers vs Cebu City Sharks Στατιστικά Αγώνα
15
Εύστοχες βολές
16
26
Προσπάθειες βολών
29
57.69
Ποσοστό ευστοχίας βολών
55.17
17
Εύστοχα δίποντα
11
36
Προσπάθειες για δίποντα
29
47.22
Ποσοστό ευστοχίας στα δίποντα
37.93
10
Εύστοχα τρίποντα
14
25
Προσπάθειες για τρίποντα
32
40
Ποσοστό ευστοχίας στα τρίποντα
43.75
38
Συνολικά ριμπάουντ
43
29
Αμυντικά ριμπάουντ
31
9
Επιθετικά ριμπάουντ
12
29
Ασίστ
21
16
Λάθη
16
8
Κλεψίματα
6
0
Κοψίματα
1
27
Φάουλ
25
Παρακολουθήστε Online Quezon Huskers vs Cebu City Sharks

Quezon Huskers - Cebu City Sharks
Η μετάδοση αυτού του αγώνα τελείωσε. Ωστόσο, πολλές άλλες εκπομπές είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο του συνεργάτη. Χρειάζεται μόνο:
- Ακολουθήστε τον σύνδεσμο
- Εγγραφείτε στην πλατφόρμα μετάδοσης
- Παρακολουθήστε τον αγώνα χωρίς διαφημίσεις
Quezon Huskers – Cebu City Sharks H2H
50%
1 Νίκη
50%
1 Νίκη
03.08.26
Philippines MPBLQuezon Huskers
Cebu City Sharks
79
80
22
13
26
24
17
28
14
15
17.03.25
Philippines MPBLQuezon Huskers
Cebu City Sharks
58
45
14
11
12
8
9
11
23
15
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Τελευταία παιχνίδια: Quezon Huskers
07.10.26
MPBLQuezon Huskers
Zamboanga Familys Brand Sardines
88
55
18
17
23
6
26
16
21
16
Ν
21.09.26
MPBLRizal Xentro Mall Golden Coolers
Quezon Huskers
74
90
13
22
21
26
21
10
19
32
Ν
15.09.26
MPBLQuezon Huskers
Zamboanga Familys Brand Sardines
86
67
22
16
16
17
22
7
26
27
Ν
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Τελευταία παιχνίδια: Cebu City Sharks
07.10.26
MPBLCebu City Sharks
Batangas City Tanduay Rum Masters
78
77
22
18
22
18
15
19
19
22
Ν
09.09.26
Philippines MPBLMeycauayan
Cebu City Sharks
80
79
21
16
28
22
23
21
8
20
Η
31.08.26
Philippines MPBLBabson Beavers
Cebu City Sharks
70
74
21
14
17
20
15
18
17
22
Ν
21.08.26
Philippines MPBLMindoro Tamaraws
Cebu City Sharks
69
70
16
23
19
15
13
15
21
17
Ν
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Υπολογίστε τα κέρδη σας
Άλλοι Μπάσκετ αγώνες
National A League
Dalia Sportive de Grombalia
Stade Nabeulien
21 Οκτ
17:00
Περισσότερες πληροφορίες
Copa del Rey de Baloncesto
Caceres Patrimonio de La Humanidad
Logrono
21 Οκτ
18:00
Περισσότερες πληροφορίες
Eurocup Women
Helmi Basket HBA (W)
Zabiny Brno (W)
22 Οκτ
15:30
Περισσότερες πληροφορίες
Urvalsdeild
UMFN Njardvik
Valur Reykjavik
22 Οκτ
19:15
Περισσότερες πληροφορίες
National League
Maccabi Petah Tikva Elitz
Ramat Hasharon
23 Οκτ
11:00
Περισσότερες πληροφορίες
Urvalsdeild
Alftanes
Keflavik
23 Οκτ
20:15
Περισσότερες πληροφορίες
Με συγχωρείτε
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

