Gliwice vs Dabrowa Gornicza Πρόβλεψη 3 Απρίλιος 2026

    GTK Gliwice
    GTK Gliwice
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Dabrowa Gornicza
    80
    90
    27
    22
    10
    21
    23
    27
    13
    27

    🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων GTK Gliwice και MKS Dabrowa Gornicza, η οποία θα διεξαχθεί στις 3 Απρίλιος στις 6:15 PM στο τουρνουά "Basketball League". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων GTK Gliwice και MKS Dabrowa Gornicza:

    • έπαιξαν 17 αγώνες;
    • νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 5 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 12 για τους φιλοξενούμενους;
    • η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 82.53 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 91.82;
    • μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 174.35;

    Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 05 Δεκέμβριος 2025 στον χώρο της ομάδας MKS Dabrowa Gornicza και έληξε με σκορ 88:72.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Gliwice - Dabrowa Gornicza

    28%
    5 Νίκη
    72%
    13 Νίκη
    03.04.26
    Basketball League
    GTK Gliwice
    GTK Gliwice
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Dabrowa Gornicza
    80
    90
    27
    23
    22
    27
    10
    13
    21
    27
    05.12.25
    Basketball League
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Dabrowa Gornicza
    GTK Gliwice
    GTK Gliwice
    88
    72
    17
    23
    22
    21
    20
    12
    29
    16
    08.02.25
    Basketball League
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Dabrowa Gornicza
    GTK Gliwice
    GTK Gliwice
    107
    87
    21
    25
    32
    22
    30
    20
    24
    20
    20.10.24
    Basketball League
    GTK Gliwice
    GTK Gliwice
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Dabrowa Gornicza
    81
    79
    20
    24
    16
    17
    24
    17
    21
    21
    27.04.24
    Basketball League
    GTK Gliwice
    GTK Gliwice
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Dabrowa Gornicza
    73
    110
    11
    33
    19
    27
    26
    24
    17
    26
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    GTK Gliwice Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, GTK Gliwice έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 24 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 5 νίκες, 19 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, GTK Gliwice μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 20.83%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 79.17% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 167.75 μονάδες, με μέσο όρο 79.08 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 88.67 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 81 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 86.25 πόντους ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: GTK Gliwice

    06.05.26
    Basketball League
    Energa Czarni Slupsk
    Energa Czarni Slupsk
    GTK Gliwice
    GTK Gliwice
    80
    89
    12
    29
    21
    24
    19
    14
    28
    22
    Γουόν
    02.05.26
    Basketball League
    GTK Gliwice
    GTK Gliwice
    Twarde Pierniki Torun
    Twarde Pierniki Torun
    107
    99
    27
    19
    26
    30
    34
    23
    20
    27
    Γουόν
    26.04.26
    Basketball League
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    GTK Gliwice
    GTK Gliwice
    86
    82
    13
    31
    27
    24
    22
    11
    24
    16
    Νικώ
    18.04.26
    Basketball League
    Legia Warszawa
    Legia Warszawa
    GTK Gliwice
    GTK Gliwice
    93
    66
    30
    18
    25
    13
    18
    21
    20
    14
    Νικώ
    12.04.26
    Basketball League
    GTK Gliwice
    GTK Gliwice
    Wilki Morskie Szczecin
    Wilki Morskie Szczecin
    86
    93
    23
    24
    17
    23
    20
    27
    26
    19
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    MKS Dabrowa Gornicza Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, MKS Dabrowa Gornicza έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 24 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 13 νίκες, 11 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, MKS Dabrowa Gornicza μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 54.17%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 45.83% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 174.04 μονάδες, με μέσο όρο 88.38 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 85.67 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 88 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 86.08 ανά συνάντηση.

    Αποτελέσματα αγώνων: MKS Dabrowa Gornicza

    01.09.26
    Club Friendly Games
    BK Opava
    BK Opava
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Dabrowa Gornicza
    78
    95
    20
    22
    23
    29
    12
    23
    23
    21
    Γουόν
    21.05.26
    Basketball League
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Dabrowa Gornicza
    Legia Warszawa
    Legia Warszawa
    86
    98
    23
    27
    20
    22
    20
    24
    23
    25
    Νικώ
    19.05.26
    Basketball League
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Dabrowa Gornicza
    Legia Warszawa
    Legia Warszawa
    92
    91
    27
    25
    18
    28
    26
    17
    21
    21
    Γουόν
    16.05.26
    Basketball League
    Legia Warszawa
    Legia Warszawa
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Dabrowa Gornicza
    89
    84
    30
    27
    18
    16
    23
    18
    18
    23
    Νικώ
    14.05.26
    Basketball League
    Legia Warszawa
    Legia Warszawa
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Dabrowa Gornicza
    100
    66
    26
    15
    22
    19
    29
    17
    23
    15
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός συναντήσεων - 17;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 0; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 8;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 42.12;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 18.29, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 23.82.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: GTK Gliwice (εντός) vs MKS Dabrowa Gornicza (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 12 vs 13;
    • αριθμός νικών: 4 (33.33%) vs 6 (46.15%);
    • αριθμός ηττών: 8 (66.67%) vs 5 (38.46%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 2 (15.38%).
    • μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 18.92 vs 21.46;
    • μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 21.75 vs 19.62.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 2 vs 7;
    • αριθμός ηττών: 8 vs 1;
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 vs 2;
    • μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 38.7 (σκοράρισαν - 16.7, δέχτηκαν - 22) vs 46.2 (σκοράρισαν - 25.4, δέχτηκαν - 20.8).
    Τάσεις
    • GTK Gliwice χάνει το πρώτο δεκάλεπτο σε τελευταία 8 σπίτι παιχνίδια κατάb MKS Dabrowa Gornicza (Basketball League).
    • MKS Dabrowa Gornicza κερδίζει το πρώτο δεκάλεπτο σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Basketball League).
    👉Πρόβλεψη: 1ο δεκάλεπτο MKS Dabrowa Gornicza Νίκη (aποδόσεις: 1.7)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • αριθμός αντιπαραθέσεων - 17;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 5, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 12.

    Στατιστικά: GTK Gliwice vs MKS Dabrowa Gornicza

    • αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 24 vs 24;
    • αριθμός νικών: 5 (20.83%) vs 13 (54.17%);
    • αριθμός ηττών: 19 (79.17%) vs 11 (45.83%);
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 4;
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 5.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός νικών: 2 vs 7;
    • αριθμός ηττών: 8 vs 3;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 1;
    • αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 3.
    Τάσεις
    • GTK Gliwice Χάνει σε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια κατάb MKS Dabrowa Gornicza (Basketball League).
    👉Πρόβλεψη: MKS Dabrowa Gornicza Νίκη (συμπεριλαμβανομένου του OT) (aποδόσεις: 1.42)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 82.53, για την ομάδα εκτός έδρας - 91.82;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 174.35.

    Στατιστικά: GTK Gliwice εναντίον MKS Dabrowa Gornicza

    • μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 167.75 εναντίον 174.04;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 79.08 εναντίον 88.38;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 88.67 εναντίον 85.67;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 38.42 εναντίον 43.21;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 40.17 εναντίον 43.75;
    • GTK Gliwice: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 81;
    • MKS Dabrowa Gornicza: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 88;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 79.8 (εντός έδρας - 78.75) εναντίον 92.5 (εκτός έδρας - 94.6).

    Τάσεις
    • GTK Gliwice Σκοράρει λιγότερο από 84.5 πόντοι σε τελευταία 5 σπίτι παιχνίδια κατάb MKS Dabrowa Gornicza (Basketball League).
    👉Πρόβλεψη: GTK Gliwice Άντερ πόντοι λιγότερος (84,5) (aποδόσεις: 1.82)

    MKS Dabrowa Gornicza Χάντικαπ (-1,5)
    Δημοσιεύθηκε: 01/04/2026, 7:25 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: GTK Gliwice - MKS Dabrowa Gornicza

    GTK Gliwice Χάνει:
    gtk-gliwicemks-dabrowa-gorniczaσε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια κατάb MKS Dabrowa Gornicza (Basketball League).
    MKS Dabrowa Gornicza Νίκη (συμπεριλαμβανομένου του OT)
    -238
    GTK Gliwice χάνει το πρώτο ημίχρονο:
    gtk-gliwicemks-dabrowa-gorniczaσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια κατάb MKS Dabrowa Gornicza (Basketball League).
    gtk-gliwiceσε τελευταία 10 παιχνίδια (Basketball League).
    gtk-gliwiceσε τελευταία 4 σπίτι παιχνίδια (Basketball League).
    1ο ημίχρονο MKS Dabrowa Gornicza Νίκη
    -167
    GTK Gliwice χάνει το πρώτο δεκάλεπτο:
    gtk-gliwicemks-dabrowa-gorniczaσε τελευταία 8 σπίτι παιχνίδια κατάb MKS Dabrowa Gornicza (Basketball League).
    MKS Dabrowa Gornicza κερδίζει το πρώτο δεκάλεπτο:
    mks-dabrowa-gorniczaσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Basketball League).
    1ο δεκάλεπτο MKS Dabrowa Gornicza Νίκη
    -143
    GTK Gliwice κερδίζει το τρίτο δεκάλεπτο:
    gtk-gliwicemks-dabrowa-gorniczaσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια κατάb MKS Dabrowa Gornicza (Basketball League).
    3ο δεκάλεπτο GTK Gliwice Νίκη
    +121
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    GTK Gliwice - MKS Dabrowa Gornicza Θέση στον πίνακα

    Regular season Season Standings
    καιΓουόνΝικώγυαλιάΈντυπο
    8.
    Basket Zielona Gora
    Basket Zielona Gora
    30161446
    9.
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Dabrowa Gornicza
    30161446
    10.
    Stal Ostrow Wielkopolski
    Stal Ostrow Wielkopolski
    30161446
    14.
    Energa Czarni Slupsk
    Energa Czarni Slupsk
    3092139
    15.
    GTK Gliwice
    GTK Gliwice
    3072337
    16.
    KKK Mosir Krosno
    KKK Mosir Krosno
    3042634