Anwil vs Dziki Warshawa Πρόβλεψη 3 Ιανουάριος 2026

    Anwil Wloclawek
    Anwil Wloclawek
    Dziki Warshawa
    Dziki Warshawa
    105
    96
    17
    29
    28
    31
    29
    14
    27
    26

    🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Anwil Wloclawek και Dziki Warshawa, η οποία θα διεξαχθεί στις 3 Ιανουάριος στις 4:30 PM στο τουρνουά "Basketball League". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Anwil Wloclawek και Dziki Warshawa:

    • έπαιξαν 4 αγώνες;
    • νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 4 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 0 για τους φιλοξενούμενους;
    • η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 88.25 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 74.25;
    • μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 162.5;

    Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 02 Φεβρουάριος 2025 στον χώρο της ομάδας Dziki Warshawa και έληξε με σκορ 94:101.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Anwil - Dziki Warshawa

    83%
    5 Νίκες
    17%
    1 Νίκη
    30.04.26
    Basketball League
    Dziki Warshawa
    Dziki Warshawa
    Anwil Wloclawek
    Anwil Wloclawek
    78
    73
    21
    16
    20
    26
    13
    16
    24
    15
    03.01.26
    Basketball League
    Anwil Wloclawek
    Anwil Wloclawek
    Dziki Warshawa
    Dziki Warshawa
    105
    96
    17
    29
    29
    14
    28
    27
    31
    26
    02.02.25
    Basketball League
    Dziki Warshawa
    Dziki Warshawa
    Anwil Wloclawek
    Anwil Wloclawek
    94
    101
    12
    23
    29
    15
    30
    22
    16
    27
    7
    14
    12.10.24
    Basketball League
    Anwil Wloclawek
    Anwil Wloclawek
    Dziki Warshawa
    Dziki Warshawa
    79
    70
    29
    19
    10
    16
    20
    17
    20
    18
    23.03.24
    Basketball League
    Dziki Warshawa
    Dziki Warshawa
    Anwil Wloclawek
    Anwil Wloclawek
    67
    95
    11
    17
    22
    24
    12
    24
    22
    30
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Anwil Wloclawek Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, Anwil Wloclawek έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 12 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 6 νίκες, 6 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Anwil Wloclawek μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 50%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 50% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 177.17 μονάδες, με μέσο όρο 89.83 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 87.33 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 93.14 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 84.57 πόντους ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Anwil Wloclawek

    30.10.26
    Basketball League
    Anwil Wloclawek
    Anwil Wloclawek
    Stal Ostrow Wielkopolski
    Stal Ostrow Wielkopolski
    83
    82
    25
    22
    19
    17
    22
    25
    17
    18
    Ν
    24.10.26
    Basketball League
    Stelmet Zielona Gora
    Stelmet Zielona Gora
    Anwil Wloclawek
    Anwil Wloclawek
    78
    77
    19
    21
    25
    17
    18
    22
    16
    17
    Η
    21.10.26
    European North Basketball League
    Anwil Wloclawek
    Anwil Wloclawek
    CSO Voluntari
    CSO Voluntari
    86
    87
    23
    17
    24
    24
    20
    23
    19
    23
    Η
    16.10.26
    Basketball League
    Legia Warszawa
    Legia Warszawa
    Anwil Wloclawek
    Anwil Wloclawek
    73
    72
    19
    14
    27
    23
    11
    12
    16
    23
    Η
    11.10.26
    Basketball League
    Anwil Wloclawek
    Anwil Wloclawek
    Energa Czarni Slupsk
    Energa Czarni Slupsk
    79
    78
    16
    15
    24
    17
    22
    19
    17
    27
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Dziki Warshawa Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, Dziki Warshawa έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 13 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 8 νίκες, 5 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Dziki Warshawa μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 61.54%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 38.46% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 175.69 μονάδες, με μέσο όρο 90.77 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 84.92 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 91.13 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 84.63 ανά συνάντηση.

    Αποτελέσματα αγώνων: Dziki Warshawa

    31.10.26
    Basketball League
    Legia Warszawa
    Legia Warszawa
    Dziki Warshawa
    Dziki Warshawa
    77
    92
    21
    17
    18
    25
    18
    24
    20
    26
    Ν
    28.10.26
    FIBA Europe Cup
    S.Oliver Wurzburg
    S.Oliver Wurzburg
    Dziki Warshawa
    Dziki Warshawa
    91
    62
    30
    16
    16
    14
    27
    11
    18
    21
    Η
    25.10.26
    Basketball League
    Dziki Warshawa
    Dziki Warshawa
    Energa Czarni Slupsk
    Energa Czarni Slupsk
    91
    81
    27
    30
    16
    11
    24
    20
    24
    20
    Ν
    21.10.26
    FIBA Europe Cup
    Iraklis 2022
    Iraklis 2022
    Dziki Warshawa
    Dziki Warshawa
    85
    86
    20
    19
    14
    22
    21
    19
    30
    26
    Ν
    18.10.26
    Basketball League
    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    Dziki Warshawa
    Dziki Warshawa
    74
    71
    24
    16
    18
    23
    13
    23
    19
    9
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός συναντήσεων - 4;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 2; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 0;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 35.25;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 21.25, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 14.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Anwil Wloclawek (εντός) vs Dziki Warshawa (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 7 vs 8;
    • αριθμός νικών: 3 (42.86%) vs 5 (62.5%);
    • αριθμός ηττών: 4 (57.14%) vs 3 (37.5%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 21 vs 22.5;
    • μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 21 vs 19.75.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 4 vs 8;
    • αριθμός ηττών: 6 vs 2;
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 vs 0;
    • μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 43.2 (σκοράρισαν - 21.7, δέχτηκαν - 21.5) vs 44 (σκοράρισαν - 24.8, δέχτηκαν - 19.2).
    Τάσεις
    • Anwil Wloclawek σημειώνει λιγότερους από 23.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: 1ο δεκάλεπτο, Anwil Wloclawek συνολικοί πόντοι πόντοι κάτω (23,5) (aποδόσεις: 1.61)

    Πρόβλεψη συνολικών γκολ

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 88.25, για την ομάδα εκτός έδρας - 74.25;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 162.5.

    Στατιστικά: Anwil Wloclawek εναντίον Dziki Warshawa

    • μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 177.17 εναντίον 175.69;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 89.83 εναντίον 90.77;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 87.33 εναντίον 84.92;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 45.33 εναντίον 45;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 44.5 εναντίον 44.92;
    • Anwil Wloclawek: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 93.14;
    • Dziki Warshawa: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 91.13;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 90.7 (εντός έδρας - 92) εναντίον 93.3 (εκτός έδρας - 96.75).

    Τάσεις
    • Anwil Wloclawek Σκοράρει λιγότερο από 96.5 πόντοι σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Anwil Wloclawek Σύνολο πόντοι Κάτω (96,5) (aποδόσεις: 1.41)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Dziki Warshawa κερδίζει με χάντικαπ +3.5 στο πρώτο ημίχρονο σε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια.
    • Dziki Warshawa κερδίζει με χάντικαπ +3.5 στο πρώτο ημίχρονο σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (Basketball League).
    • Dziki Warshawa κερδίζει με χάντικαπ +3.5 στο πρώτο ημίχρονο σε τελευταία 8 μακριά παιχνίδια.
    • Dziki Warshawa κερδίζει με χάντικαπ +3.5 στο πρώτο ημίχρονο σε τελευταία 6 μακριά παιχνίδια (Basketball League).

    1ο ημίχρονο, Dziki Warshawa Χάντικαπ (+3,5)
    συντελεστής-130
    Δημοσιεύθηκε: 02/01/2026, 10:25 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Anwil Wloclawek - Dziki Warshawa

    Anwil Wloclawek κερδίζει το δεύτερο ημίχρονο:
    anwil-wloclawekσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια.
    2ο ημίχρονο Anwil Wloclawek Νίκη
    -139
    Dziki Warshawa κερδίζει το πρώτο ημίχρονο:
    dziki-warshawaσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια.
    1ο ημίχρονο Dziki Warshawa Νίκη
    +177
    Dziki Warshawa κερδίζει το πρώτο δεκάλεπτο:
    dziki-warshawaσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια.
    1ο δεκάλεπτο Dziki Warshawa Νίκη
    +129
    Υπήρξαν το σύνολο του δεύτερου δεκαλέπτου είναι μεγαλύτερο από 43.5 πόντους:
    anwil-wloclawekσε 6 της τελευταίας 7 Anwil Wloclawek σπίτι παιχνίδια.
    dziki-warshawaσε τελευταία 7 Dziki Warshawa μακριά παιχνίδια.
    dziki-warshawaσε 6 της τελευταίας 7 Dziki Warshawa παιχνίδια (Basketball League).
    2ο δεκάλεπτο, συνολικοί πόντοι πάνω 43,5
    -139
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Anwil Wloclawek - Dziki Warshawa Θέση στον πίνακα

    Regular season Season Standings
    ΑΝΗΒΦόρμα
    4.
    Trefl Sopot
    Trefl Sopot
    30191149
    5.
    Dziki Warszawa
    Dziki Warszawa
    30181248
    6.
    Asseco Arka Gdynia
    Asseco Arka Gdynia
    30181248
    7.
    Anwil Wloclawek
    Anwil Wloclawek
    30171347
    8.
    Basket Zielona Gora
    Basket Zielona Gora
    30161446