BC Zaporizhya vs BK Rivne Πρόβλεψη 1 Νοέμβριος 2025
🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Zaporizhya και BK Rivne, η οποία θα διεξαχθεί στις 1 Νοέμβριος στις 3:00 PM στο τουρνουά "Basketball Superleague". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Zaporizhya και BK Rivne:
- έπαιξαν 9 αγώνες;
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 2 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 7 για τους φιλοξενούμενους;
- η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 70.33 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 78.56;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 148.89;
Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 08 Απρίλιος 2025 στον χώρο της ομάδας BK Rivne και έληξε με σκορ 95:63.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων BC Zaporizhya - BK Rivne

Zaporizhya Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Zaporizhya έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 7 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 4 νίκες, 3 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Zaporizhya μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 57.14%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 42.86% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 162.14 μονάδες, με μέσο όρο 82.57 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 79.57 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 86 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 81 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Zaporizhya

BK Rivne Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, BK Rivne έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 7 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 3 νίκες, 4 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, BK Rivne μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 42.86%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 57.14% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 138.71 μονάδες, με μέσο όρο 69.57 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 69.14 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 76.67 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 72.33 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: BK Rivne
Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο
Αναμετρήσεις:
- συνολικός αριθμός συναντήσεων - 9;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 1; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 1;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 39.22;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 17.22, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 22.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Zaporizhya (εντός) vs BK Rivne (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 2 vs 3;
- αριθμός νικών: 1 (50%) vs 0 (0%);
- αριθμός ηττών: 1 (50%) vs 2 (66.67%);
- αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 1 (33.33%).
- μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 20.5 vs 18.33;
- μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 23.5 vs 22.33.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 3 vs 4;
- αριθμός ηττών: 5 vs 5;
- αριθμός ισοπαλιών: 2 vs 1;
- μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 39.1 (σκοράρισαν - 18.4, δέχτηκαν - 20.7) vs 36.1 (σκοράρισαν - 17.3, δέχτηκαν - 18.8).
- Υπήρξαν το σύνολο του πρώτου δεκαλέπτου είναι μεγαλύτερο από 36.5 πόντους σε 6 της τελευταίας 7 BK Rivne μακριά παιχνίδια (Basketball Superleague).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 70.33, για την ομάδα εκτός έδρας - 78.56;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 148.89.
Στατιστικά: Zaporizhya εναντίον BK Rivne
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 162.14 εναντίον 138.71;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 82.57 εναντίον 69.57;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 79.57 εναντίον 69.14;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 39.86 εναντίον 35.43;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 40.29 εναντίον 34.14;
- Zaporizhya: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 86;
- BK Rivne: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 76.67;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 79.1 (εντός έδρας - 84.67) εναντίον 74.2 (εκτός έδρας - 76.5).
- BK Rivne Σκοράρει λιγότερο από 74.5 πόντοι σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Basketball Superleague).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 148.5 πόντοι σε 8 της τελευταίας 9 Zaporizhya παιχνίδια (Basketball Superleague).
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 148.5 πόντοι σε τελευταία 7 Zaporizhya σπίτι παιχνίδια (Basketball Superleague).