Challenge Cup Women
Challenge Cup Women
Mondo

Griglia del torneo: Challenge Cup Women, , Pallamano

Griglia del torneo

Round 2
Hodonin (W)
Hodonin (W)
11
16
Galychanka Lviv
Galychanka Lviv
22
26
ZRK Hadzici DG
17
15
Iuventa Michalovce (W)
Iuventa Michalovce (W)
39
38
ALI Mestrino
23
21
DHC Slavia Prague
DHC Slavia Prague
28
26
HZRK Grude
HZRK Grude
27
Sokol Pisek (W)
Sokol Pisek (W)
38
Rocasa Ace Gran Canaria (W)
Rocasa Ace Gran Canaria (W)
33
35
Arc Alpendorada
22
25
Despina
Despina
10
15
Skara
Skara
37
38
HC BT Fuchse
HC BT Fuchse
26
25
LK Zug
LK Zug
37
35
Zalgiris Kaunas (W)
Zalgiris Kaunas (W)
26
28
WESTFRIESLAND SEW
WESTFRIESLAND SEW
31
25
HB Erice
24
28
Maccabi Arazim Ramat
Maccabi Arazim Ramat
25
37
Izvor Bukovicka Banja
29
30
Valur Reykjavik (W)
Valur Reykjavik (W)
28
24
Wiener Neustadt (W)
Wiener Neustadt (W)
18
20
Handball Salerno
Handball Salerno
31
31
Honda Panorama
37
23
Azeryol (W)
Azeryol (W)
21
27
PAOK (W)
PAOK (W)
29
22
IBV (W)
IBV (W)
24
29
KH Kosovo
14
6
Spono Nottwil
Spono Nottwil
42
41
WHC Chair
26
27
H71
43
35
KHF Prishtina
35
27
Vardar Skopje
Vardar Skopje
39
32
Maedilon (W)
Maedilon (W)
35
37
KHF Ferizaj
14
13
Aesx Pylaias
Aesx Pylaias
28
19
Izmir
Izmir
27
28
Van Der Voort Quintus
Van Der Voort Quintus
31
29
Alavarium (W)
Alavarium (W)
28
24
HSC Kreuzlingen
27
26
Stockerau (W)
Stockerau (W)
24
31
MSK Dunajska Streda
MSK Dunajska Streda
38
24
Borac Banja Luka (W)
Borac Banja Luka (W)
26
17
Dudelange
Dudelange
27
19
Metalurg
Metalurg
18
22
Dicken
Dicken
23
26
SSV Brixen Sudtirol
SSV Brixen Sudtirol
34
29
Istogu (W)
Istogu (W)
22
34
Ka Thor (W)
Ka Thor (W)
26
37
Kristianstad (W)
Kristianstad (W)
26
20
Mlinotest Ajdovscina (W)
Mlinotest Ajdovscina (W)
26
19
Round 3
Galychanka Lviv
Galychanka Lviv
27
18
Iuventa Michalovce (W)
Iuventa Michalovce (W)
22
22
DHC Slavia Prague
DHC Slavia Prague
35
22
Sokol Pisek (W)
Sokol Pisek (W)
34
27
Rocasa Ace Gran Canaria (W)
Rocasa Ace Gran Canaria (W)
37
27
Skara
Skara
38
25
LK Zug
LK Zug
25
31
Handball Venlo
23
37
WESTFRIESLAND SEW
WESTFRIESLAND SEW
24
25
Maccabi Arazim Ramat
Maccabi Arazim Ramat
26
24
Izvor Bukovicka Banja
29
29
Handball Salerno
Handball Salerno
29
27
Honda Panorama
20
24
IBV (W)
IBV (W)
26
29
Spono Nottwil
Spono Nottwil
26
31
H71
36
29
Vardar Skopje
Vardar Skopje
25
26
Maedilon (W)
Maedilon (W)
35
26
Izmir
Izmir
28
29
Madeira Andebol Sad
22
29
Rincon Fertilidad Malaga (W)
Rincon Fertilidad Malaga (W)
37
33
Van Der Voort Quintus
Van Der Voort Quintus
23
37
Stockerau (W)
Stockerau (W)
24
18
MSK Dunajska Streda
MSK Dunajska Streda
33
36
Naisa Nis (W)
Naisa Nis (W)
25
25
Dudelange
Dudelange
22
21
Berestye
Berestye
35
22
SSV Brixen Sudtirol
SSV Brixen Sudtirol
33
27
Ka Thor (W)
Ka Thor (W)
18
22
Club Balonmano Elche
Club Balonmano Elche
22
21
Kristianstad (W)
Kristianstad (W)
28
35
Ankara Yenimahalle (W)
Ankara Yenimahalle (W)
23
21