Wendell

Ηλικία:33 Έτος (20 Ιούλιος 1993)
Βάρος:71 χιλιόγραμμο
Ύψος:178 εκ.
Θέση:Αμυντικός
Προτιμώμενο πόδι:Αριστερά
Αξία:€1,500,000
Wendell
Wendell, Ιστορικό αγώνων
Αγώνες
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Στατιστικά
- Ομάδα
- Κύπελλα
- Διεθνή Κύπελλα
- Εθνική ομάδα
| Σεζόν | Ομάδα | Λίγκα | Κατ | λεπ. | απέ | Γκολ | Ασίστ | ΚΚ | ΚΚρ | Πέρ | ΚA% | Φάουλ | П |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2026 | Sao Paulo FC SP 2026 | 6.7 | 133 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 47.4 | 30.8 | - | 1 | |
2026 | Sao Paulo FC SP 2026 | 6.7 | 1365 | 21 | 0 | 2 | 5 | 0 | 44.5 | 44.6 | 0.9 | 13 | |
2025 | Sao Paulo FC SP 2025 | 6.2 | 15 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 102 | - | - | - | |
2025 | Sao Paulo FC SP 2025 | 6.9 | 762 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 40.8 | 67.1 | 1.7 | 9 | |
24/25 | FC Porto 24/25 | 7 | 22 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73.6 | 100 | 4.1 | - | |
23/24 | FC Porto 23/24 | 7.3 | 2106 | 25 | 4 | 2 | 11 | 1 | 53.5 | 62.3 | 1.8 | 15 | |
22/23 | FC Porto 22/23 | 7 | 1899 | 25 | 1 | 2 | 4 | 0 | 53.1 | 57.3 | 1.4 | 25 | |
21/22 | FC Porto 21/22 | 7 | 945 | 18 | 1 | 1 | 6 | 0 | 58.1 | 58.7 | 1.4 | 13 | |
21/22 | Bayer 04 Leverkusen 21/22 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | |
20/21 | Bayer 04 Leverkusen 20/21 | 6.8 | 1462 | 33 | 0 | 0 | 3 | 0 | 65.1 | 51.6 | 0.9 | 25 | |
20/21 | Bayer Leverkusen 20/21 | 6.8 | 1462 | 22 | 0 | 0 | 3 | 0 | 65.1 | 51.6 | 0.9 | 25 | |
19/20 | Bayer 04 Leverkusen 19/20 | 6.9 | 1906 | 29 | 0 | 2 | 6 | 1 | 78.3 | 58.2 | 1.1 | 36 | |
19/20 | Bayer Leverkusen 19/20 | 6.9 | 1906 | 24 | 0 | 2 | 6 | 1 | 78.3 | 58.2 | 1.1 | 36 | |
18/19 | Bayer 04 Leverkusen 18/19 | 7.1 | 2278 | 33 | 2 | 2 | 5 | 0 | 65.2 | 54 | 0.5 | 29 | |
18/19 | Bayer Leverkusen 18/19 | 7.1 | 2278 | 28 | 2 | 2 | 5 | 0 | 65.2 | 54 | 0.5 | 29 | |
17/18 | Bayer 04 Leverkusen 17/18 | 7 | 2119 | 27 | 2 | 3 | 6 | 1 | 48.9 | 54.6 | 0.9 | 28 | |
17/18 | Bayer Leverkusen 17/18 | 7 | 2119 | 26 | 2 | 3 | 6 | 1 | 48.9 | 54.6 | 0.9 | 28 | |
16/17 | Bayer 04 Leverkusen 16/17 | 7 | 2527 | 32 | 2 | 2 | 10 | 1 | 52.7 | 55.4 | 1.2 | 78 | |
16/17 | Bayer Leverkusen 16/17 | 7 | 2527 | 32 | 2 | 2 | 10 | 1 | 52.7 | 55.4 | 1.2 | 78 | |
15/16 | Bayer 04 Leverkusen 15/16 | 6.8 | 2406 | 29 | 0 | 0 | 11 | 1 | 45.6 | 52.3 | 1.4 | 102 | |
15/16 | Bayer Leverkusen 15/16 | 6.8 | 2406 | 28 | 0 | 0 | 11 | 1 | 45.6 | 52.3 | 1.4 | 102 | |
14/15 | Bayer 04 Leverkusen 14/15 | - | - | 26 | 1 | 1 | 8 | 0 | - | - | - | - | |
14/15 | Bayer Leverkusen 14/15 | - | - | 26 | 1 | 1 | 8 | 0 | - | - | - | - | |
2014 | - | 180 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | ||
2013 | - | 209 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | - | ||
2012 | Parana Clube PR 2012 | - | 1133 | 15 | 0 | 0 | 7 | 0 | - | - | - | - |
Τρόπαια
2024
Νικητής
2023/2024
Taça de Portugal (Portugal)
Νικητής
2023
2η Θέση
Μεταγραφές
31.01.2025
Free agent
19.08.2021
Μεταφορά
01.07.2014
Μεταφορά
01.06.2013
Μεταφορά
11.11.2012
Return from loan
Δεν υπάρχει κάτι ακόμα
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα





