

Ashimeru Majeed

Ηλικία:29 Έτος (10 Οκτώβριος 1997)
Βάρος:72 χιλιόγραμμο
Ύψος:179 εκ.
Θέση:Ημίμπακ
Προτιμώμενο πόδι:Δεξιά
Αξία:€500,000
Ashimeru Majeed
Ashimeru Majeed, Ιστορικό αγώνων
Αγώνες
30.08.26
Premier DivisionUnion Saint-Gilloise
RSC Anderlecht
Όχι στην ομάδα
3
0
2
0
1
0
Όχι στην ομάδα
Η
27.08.26
UELRSC Anderlecht
Kairat Almaty
Όχι στην ομάδα
3
0
1
0
2
0
Όχι στην ομάδα
Ν
20.08.26
UELKairat Almaty
RSC Anderlecht
Όχι στην ομάδα
0
3
0
3
0
0
Όχι στην ομάδα
Ν
16.08.26
Premier DivisionWaasland Beveren
RSC Anderlecht
Όχι στην ομάδα
1
0
1
0
0
0
Όχι στην ομάδα
Η
13.08.26
UELRSC Anderlecht
PAOK Thessaloniki
Όχι στην ομάδα
3
2
1
1
2
1
Όχι στην ομάδα
Ν
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Στατιστικά
- Ομάδα
- Κύπελλα
- Διεθνή Κύπελλα
- Εθνική ομάδα
| Σεζόν | Ομάδα | Λίγκα | Κατ | λεπ. | απέ | Γκολ | Ασίστ | ΚΚ | ΚΚρ | Πέρ | ΚA% | Φάουλ | П |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25/26 | RSC Anderlecht 25/26 | 7.2 | 180 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 45.5 | 53.6 | 2.5 | 3 | |
25/26 | Raal La Louviere 25/26 | 6.2 | 413 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 | 33.8 | 46.4 | 2.2 | 3 | |
24/25 | RSC Anderlecht 24/25 | 6.8 | 560 | 17 | 1 | 1 | 4 | 0 | 53 | 50 | 3.1 | 6 | |
24/25 | - 24/25 | 6.3 | 73 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38.2 | 42.9 | 2.5 | - | |
24/25 | - 24/25 | 6.3 | 74 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37.7 | 42.9 | 2.4 | - | |
24/25 | RSC Anderlecht 24/25 | 6.3 | 74 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37.7 | 42.9 | 2.4 | - | |
23/24 | RSC Anderlecht 23/24 | - | - | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | - | |
23/24 | - 23/24 | 6.9 | 119 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39.3 | 56.3 | 1.5 | 2 | |
23/24 | RSC Anderlecht 23/24 | 6.9 | 119 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39.3 | 56.3 | 1.5 | 2 | |
22/23 | RSC Anderlecht 22/23 | 6.9 | 1755 | 27 | 2 | 3 | 4 | 0 | 52.1 | 56.3 | 2.1 | 30 | |
21/22 | RSC Anderlecht 21/22 | 6.8 | 1144 | 31 | 3 | 3 | 4 | 1 | 65 | 55.7 | 1 | 17 | |
20/21 | FC Salzburg 20/21 | 7.1 | 496 | 9 | 0 | 4 | 2 | 0 | 62.4 | 55.1 | 2.5 | 10 | |
20/21 | RSC Anderlecht 20/21 | 6.8 | 602 | 11 | 1 | 0 | 0 | 0 | 39.5 | 42.4 | 1.1 | 1 | |
19/20 | FC Salzburg 19/20 | 6.6 | 1171 | 19 | 2 | 2 | 2 | 1 | 46.4 | 34.3 | 1.4 | 16 | |
18/19 | FC St. Gallen 1879 18/19 | - | - | 34 | 4 | 8 | 7 | 0 | - | - | - | - | |
17/18 | Austria Lustenau 17/18 | 6.9 | 911 | 11 | 1 | 0 | 0 | 0 | 33 | 56.5 | 2.9 | 10 | |
17/18 | Wolfsberger AC 17/18 | 6.7 | 1214 | 15 | 2 | 1 | 3 | 0 | 27.9 | 48.7 | 2.2 | 7 | |
2017 | Sogakope Wafa 2017 | - | - | 21 | 2 | 0 | 5 | 0 | - | - | - | - | |
2016 | Sogakope Wafa 2016 | - | 333 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - |
Τρόπαια
2024/2025
Cup (Belgium)
2η Θέση
2021/2022
Cup (Belgium)
2η Θέση
2019/2020
Bundesliga (Austria)
Νικητής
Cup (Austria)
Νικητής
Μεταγραφές
29.01.2026
Δάνειο
01.07.2021
Μεταφορά
30.06.2021
Return from loan
13.01.2021
Δάνειο
30.06.2019
Return from loan
Δεν υπάρχει κάτι ακόμα
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα




