Basketball
My matches
Top tournaments

Basketball Matches on November 21, 2020

Top events

basketball players background
basketball players

все события

Olimpico - San Martin. 2020-11-21T14:00:00+00:00
Atenas - Comunicaciones Mercedes. 2020-11-21T17:00:00+00:00
Regatas Corrientes - Obera Tenis Club. 2020-11-21T19:30:00+00:00
Deportivo Libertad - Quimsa Santiogo Del Estero. 2020-11-21T22:00:00+00:00
La Union - Instituto de Cordoba. 2020-11-22T00:30:00+00:00
Townsville W - Bendigo W. 2020-11-21T06:05:00+00:00
1x2Southside Flyers - Perth Lynx. 2020-11-21T08:30:00+00:00
1x2Sydney W - Canberra Capitals W. 2020-11-21T10:35:00+00:00
1x2Melbourne Boomers W - Townsville W. 2020-11-22T04:05:00+00:00
1x2
Vienna Timberwolves - Traiskirchen Lions. 2020-11-21T16:30:00+00:00
1x2Oberwart Gunners - Klosterneuburg Dukes. 2020-11-21T19:00:00+00:00
1x2
Vienna D.C. Timberwolves - KOS Celovec. 2020-11-21T13:00:00+00:00
1x2Flying Foxes SVS Post - UBI Graz. 2020-11-21T14:00:00+00:00
1x2
Bent Schoenen Waregem - Limburg United B. 2020-11-21T19:00:00+00:00
Proximus Spirou Basket B - Horticult Kontich Wolves HSE A. 2020-11-21T19:00:00+00:00
Bbc Croonen Lommel - Gent Hawks. 2020-11-21T19:30:00+00:00
Gembo Borgerhout - Kortrijk Spurs HSE A. 2020-11-21T19:30:00+00:00
Basket SKT Ieper HSE A - Basics Melsele. 2020-11-21T19:45:00+00:00
Oxaco BBC Boechout - Royal IV Brussel HSE. 2020-11-21T19:45:00+00:00
Bosnia & Herzegovina
Bosnia & Herzegovina1st Division(8 matches)
HKK Capljina Lasta - KK Borac Banja Luka. 2020-11-21T12:00:00+00:00
KK Bratunac - HKK Zrinski Mostar. 2020-11-21T12:00:00+00:00
KK Promo Donji Vakuf - KK Siroki Wwin. 2020-11-21T12:00:00+00:00
Mladost Mrkonjic - OKK Spars Sarajevo. 2020-11-21T12:00:00+00:00
OKK Celik Zenica - KK Bratunac. 2020-11-21T16:00:00+00:00
Igokea - Sloboda. 2020-11-21T18:00:00+00:00
Sloboda - Zrinjski Mostar. 2020-11-21T18:00:00+00:00
1x2SL IAT Leotar Trebinje - Bosna Sarajevo. 2020-11-21T18:00:00+00:00
Sao Paulo Fc - Franca SP. 2020-11-21T18:00:00+00:00
1x2Minas MG - Unifacisa. 2020-11-21T20:30:00+00:00
1x2Brasília - Pinheiros Sao Paulo. 2020-11-21T23:00:00+00:00
1x2
KA Zana Lelas - ZKK Pula. 2020-11-21T14:15:00+00:00
1x2Mursa Osijek - ZKK Medvescak Zagreb. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2Plamen Pozega - Zkk Zagreb. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2ZKK Zadar - ZKK Split. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2
Hermes - Alkar. 2020-11-21T14:00:00+00:00
1x2Zabok - Zadar. 2020-11-21T18:00:00+00:00
1x2
Intercollege Etha Engomis - Apop Paphos. 2020-11-21T12:00:00+00:00
1x2
Czech Republic
Czech RepublicNBL(5 matches)
Kralovsti Sokoli - CEZ Basket Nymburk. 2020-11-21T16:30:00+00:00
1x2BK Nova Hut Ostrava - BC Geosan Kolin. 2020-11-21T16:30:00+00:00
BK Opava - BK Decin. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2Usti Nad Labem - Turi Svitavy. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2BK Decin - BK Opava. 2020-11-21T17:45:00+00:00
1x2
SBS Ostrava - Slovanka MB. 2020-11-21T13:00:00+00:00
1x2Hradec Kralove W - Trutnov W. 2020-11-21T13:30:00+00:00
BK Handicap Brno - U19 Chance. 2020-11-21T15:00:00+00:00
1x2BLK Slavia Praha - USK Praha. 2020-11-21T16:00:00+00:00
1x2
Horsens IC - Copenhagen Wolfpack. 2020-11-21T14:00:00+00:00
1x2BK Amager - Svendborg Rabbits. 2020-11-21T16:00:00+00:00
1x2
Bristol Flyers - Worcester Wolves. 2020-11-21T18:30:00+00:00
1x2
Liepajas Lauvas - Valmiera Glass VIA. 2020-11-21T12:00:00+00:00
1x2BC Kalev/Cramo - TTU Korvpalliklubi. 2020-11-21T12:00:00+00:00
1x2BK Ogre IF - Latvijas Universitate. 2020-11-21T15:00:00+00:00
1x2
Tallinna Kalev - Rapla. 2020-11-21T15:00:00+00:00
1x2
Split - Mornar Bar. 2020-11-21T16:00:00+00:00
1x2KK Primorska - BC Mega Bemax. 2020-11-21T18:00:00+00:00
1x2
Helsinki Seagulls - UU-Korihait Uusikaupunki. 2020-11-21T15:00:00+00:00
1x2Lapuan Korikobrat - KTP Basket Kotka. 2020-11-21T15:00:00+00:00
1x2Kaarinan Ura Basket - Salon Vilpas Vikings. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2
Monaco - Limoges. 2020-11-21T19:30:00+00:00
1x2
Denain-Voltaire - Gravelines-Dunkerque. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2
Bourges W - Nantes W. 2020-11-21T18:00:00+00:00
1x2Roche Vendee Basket Club - ESB Villeneuve. 2020-11-21T19:00:00+00:00
1x2Tarbes GB W - Lyon W. 2020-11-21T19:00:00+00:00
1x2Landerneau Bretagne Basket - Basket Lattes Montpellier. 2020-11-21T19:30:00+00:00
1x2
Basketball Braunschweig - Vechta. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2Oldenburg - Frankfurt. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2Chemnitz - Gottingen. 2020-11-21T19:30:00+00:00
1x2Giessen - Ulm. 2020-11-21T19:30:00+00:00
1x2
Science City Jena - Post Sudstadt Karlsruhe. 2020-11-21T18:00:00+00:00
1x2Kirchheim - Phoenix Hagen. 2020-11-21T18:00:00+00:00
1x2Trier - Kirchheim. 2020-11-21T18:30:00+00:00
1x2Giants Leverkusen - Ehingen/Urspringschule. 2020-11-21T18:30:00+00:00
1x2Trier - Bremerhaven. 2020-11-21T18:30:00+00:00
Walter Tigers Tubingen - Panthers Schwenningen. 2020-11-21T19:00:00+00:00
Promitheas Patras - PAOK BC. 2020-11-21T15:00:00+00:00
1x2GS Ermis Agias - BC Aris Thessaloniki. 2020-11-21T15:00:00+00:00
Charilaos Trikoupis - BC AEK Athens. 2020-11-21T17:30:00+00:00
1x2
Olympiakos Pireaus - PAOK Thessaloniki. 2020-11-21T10:00:00+00:00
Amintas - GS Amarousiou. 2020-11-21T15:00:00+00:00
AO Triton - AO Pagrati. 2020-11-21T15:00:00+00:00
Apollon Patras Carna - AO Agriniou. 2020-11-21T15:00:00+00:00
AS Karditsas - ASA Koroivos Amaliadas. 2020-11-21T15:00:00+00:00
Olympiacos Piraeus - Panerythraikos. 2020-11-21T15:00:00+00:00
Ε.Κ Kavalas - Filippos Veroias. 2020-11-21T15:00:00+00:00
GS Dafni Dafniou - AE Psychikou. 2020-11-21T15:00:00+00:00
Oiakas Nafpliou - Eleftheroupoli. 2020-11-21T15:00:00+00:00
Ose Lions - PVSK Pannonpower Pecs. 2020-11-21T17:00:00+00:00
Uniqa Euroleasing Sopron - Aluinvent Miskolc (W). 2020-11-21T16:00:00+00:00
1x2
Breidablik - Haukar W. 2020-11-21T19:15:00+00:00
Skallagrimur - Kr Reykjavik. 2020-11-21T19:15:00+00:00
Valur Reykjavik - Fjolnir Reykjavik. 2020-11-21T19:15:00+00:00
Hapoel Beer Sheva - Ironi Naharia. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2Maccabi Rishon - Bnei Herzliya. 2020-11-21T18:00:00+00:00
1x2
Trieste - Treviso. 2020-11-21T19:30:00+00:00
1x2
Benacquista Ass. Latina - Mazzeo San Severo. 2020-11-21T19:30:00+00:00
1x2
Magnolia Basket - Virtus Pallacanestro Bologna. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2Dinamo Sassari - Umana Venezia. 2020-11-21T17:30:00+00:00
1x2Pallacanestro Vigarano - ASD Basket Costa. 2020-11-21T17:30:00+00:00
Luiss Roma - CUS Jonico Basket Taranto. 2020-11-21T17:00:00+00:00
Virtus Cassino - Bawer Matera. 2020-11-21T17:00:00+00:00
Giulianova Basket 85 - Aurora Basket Jesi. 2020-11-21T18:00:00+00:00
1x2Virtus Pozzuoli - Formia Basketball. 2020-11-21T18:00:00+00:00
Elachem Vigevano 1955 - Cestistica Torrenovese. 2020-11-21T19:30:00+00:00
Fulgor Omegna Basket - Firenze Basket. 2020-11-21T19:30:00+00:00
1x2NFB Ozzano Basket - Libertas Livorno. 2020-11-21T19:30:00+00:00
1x2Rucker Sanve SAN Vendemiano - Virtus Basket Civitanova Marche. 2020-11-21T19:30:00+00:00
Falconstar Monfalcone - Guerriero UBP Padova. 2020-11-21T19:45:00+00:00
1x2Bakery Basket Piacenza - Fortitudo Agrigento. 2020-11-21T20:00:00+00:00
Etrusca San Miniato - US Empoli. 2020-11-21T20:00:00+00:00
Lions Basket Bisceglie - SS Felice Scandone. 2020-11-21T20:00:00+00:00
NP Olginate - Pallacanestro Bernareggio. 2020-11-21T20:00:00+00:00
Rizing Fukuoka BB - Aomori Watts. 2020-11-21T05:00:00+00:00
1x2Sendai 89Ers - Fighting Eagles Nagoya. 2020-11-21T05:00:00+00:00
Earthfriends Tokyo Z - Yamagata Wyverns. 2020-11-21T08:00:00+00:00
1x2Gunma Crane Thunders - Ibaraki Robots. 2020-11-21T08:00:00+00:00
Nishinomiya Storks - Kumamoto Vorters. 2020-11-21T08:00:00+00:00
1x2Fukushima Fire Bonds - Bambitious Nara. 2020-11-21T09:00:00+00:00
1x2Saga Ballooners - Koshigaya Alphas. 2020-11-21T09:00:00+00:00
1x2Sendai 89Ers - Fighting Eagles Nagoya. 2020-11-22T04:00:00+00:00
1x2Fukushima Fire Bonds - Bambitious Nara. 2020-11-22T04:30:00+00:00
1x2
BC Vytautas - Pieno Zvaigzdes. 2020-11-21T15:00:00+00:00
1x2Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda. 2020-11-21T15:00:00+00:00
1x2
Zalgiris Kaunas II - BC Vilkaviskio Perlas. 2020-11-21T14:00:00+00:00
1x2Delikatesas Joniskis - Silute. 2020-11-21T14:00:00+00:00
Vytis Sakiai - Silales Lusis. 2020-11-21T14:00:00+00:00
Bc Petrochema-dextra Jonava - Telsiai. 2020-11-21T17:30:00+00:00
Vytis Sakiai - Silute. 2020-11-21T17:30:00+00:00
1x2
Suduva-Mantinga - Mazeikiai. 2020-11-21T14:00:00+00:00
1x2
Apollo Amsterdam - THE Hague Royals. 2020-11-21T15:00:00+00:00
Leeuwarden - Donar Groningen. 2020-11-21T19:00:00+00:00
Zorg En Zekerheid Leiden - Yoast United. 2020-11-21T19:00:00+00:00
Centrum Tigers Oslo - Nidaros Jets. 2020-11-21T14:00:00+00:00
1x2Fyllingen Bk - Tromso Storm. 2020-11-21T16:30:00+00:00
1x2Asker Aliens BC - Baerums Verk Defenders. 2020-11-21T18:00:00+00:00
1x2
Astoria Bydgoszcz - Wikana Start Lublin. 2020-11-21T14:30:00+00:00
Zielona Gora - Ostrow Wielkopolski. 2020-11-21T16:35:00+00:00
1x2Anwil Wloclawek - Gdynia. 2020-11-21T18:30:00+00:00
1x2
Decka Pelplin - AZS Politechnika Opolska. 2020-11-21T16:00:00+00:00
1x2Dziki Warshawa - Miasto Szkla Krosno. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2Kotwica Kolobrzeg - Pogo Prudnik. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2Wisla Krakow - ASK Doral Nysa Klodzko. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2
Politechnika Gdanska - CCC Polkowice. 2020-11-21T12:00:00+00:00
1x2Basket Gdynia - Inea AZS Poznan. 2020-11-21T16:00:00+00:00
1x2AZS Uniwersytet Gdanski - AZS UMCS Lublin. 2020-11-21T16:00:00+00:00
1x2Sosnowiec W - Torun W. 2020-11-21T16:00:00+00:00
1x2AZS Gorzow - GTK Arka Gdynia. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2
Okk Novi Pazar - Kk Sloboda Uzice. 2020-11-21T15:00:00+00:00
Sloga - KK Metalac. 2020-11-21T17:00:00+00:00
Vrsac - OKK Beograd. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2Zlatibor Cajetina - KK Dunav. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2Kk Napredak Jkp - KK Mladost Admiral. 2020-11-21T18:00:00+00:00
KK Tamis - Kk Pirot. 2020-11-21T18:00:00+00:00
1x2
Good Angels Kosice - SBK Samorin. 2020-11-21T15:00:00+00:00
1x2BK SK UMB Banska Bystrica - BAM Poprad. 2020-11-21T16:00:00+00:00
1x2Ruzomberok W - Piestanske Cajky W. 2020-11-21T16:00:00+00:00
1x2SKBD Rucon Spisska Nova Ves - Banska Bystrica. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2
Tajfun Sentjur - Polzela. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2KK Sencur CP - Triglav Elektro Gorenjska Prodaja. 2020-11-21T19:30:00+00:00
1x2
Cb Granada - Basquet Girona. 2020-11-21T15:45:00+00:00
1x2CB Almansa - Lucentum Alicante. 2020-11-21T17:00:00+00:00
1x2Ourense - Leyma Coruna. 2020-11-21T18:00:00+00:00
1x2Real Murcia Baloncesto - Real Canoe Nc. 2020-11-21T19:00:00+00:00
1x2
Boras - Nassjo. 2020-11-21T18:04:00+00:00
1x2
Wetterbygden Sparks - Hogsbo Basket. 2020-11-21T14:00:00+00:00
1x2
Lugano Tigers - Fribourg Olympic. 2020-11-21T16:00:00+00:00
1x2BBC Nyon - Lions de Geneve. 2020-11-21T16:30:00+00:00
1x2BBC Monthey - Massagno. 2020-11-21T16:30:00+00:00
1x2
Canik Belediye W - Ormanspor W. 2020-11-21T10:00:00+00:00
1x2Cukurova Basketbol - Hatay BSB. 2020-11-21T12:00:00+00:00
1x2Elazig IL Ozel Idare - AGU Spor. 2020-11-21T12:00:00+00:00
1x2Izmit Belediyespor - Galatasaray. 2020-11-21T12:15:00+00:00
1x2Fenerbahce W - Botas W. 2020-11-21T14:30:00+00:00
1x2
BK Budivelnik - Sk Prometey. 2020-11-21T16:00:00+00:00
Nacional - Defensor. 2020-11-22T00:45:00+00:00
1x2
Sportbooks rating
Whole rating