Basketball
My matches
Top tournaments

Basketball Matches on October 17, 2020

Best today matches

basketball players background
basketball players

All matches

Live
Previous Week
We14
Th15
Sa17
Next Week
Wels - Vienna Timberwolves. 2020-10-17T15:30:00+00:00
St. Polten - Traiskirchen Lions. 2020-10-17T15:30:00+00:00
Allianz Swans Gmunden - ECE Bulls Kapfenberg. 2020-10-17T17:00:00+00:00
UBI Graz - Dbb Linz Wels. 2020-10-17T13:00:00+00:00
Royal IV Brussel HSE - Basics Melsele. 2020-10-17T17:30:00+00:00
Bbc Croonen Lommel - Oxaco BBC Boechout. 2020-10-17T18:30:00+00:00
Gembo Borgerhout - Basket SKT Ieper HSE A. 2020-10-17T18:30:00+00:00
Kortrijk Spurs HSE A - Proximus Spirou Basket B. 2020-10-17T18:30:00+00:00
BC Guco Lier - Gent Hawks. 2020-10-17T18:30:00+00:00
LDP Donza - Bent Schoenen Waregem. 2020-10-17T18:45:00+00:00
Bosnia & Herzegovina
Bosnia & Herzegovina1st Division(4 matches)
OKK Spars Sarajevo - KK Sloboda Dita Tuzla. 2020-10-17T15:00:00+00:00
KK Siroki Wwin - KK Borac Banja Luka. 2020-10-17T15:45:00+00:00
Kakanj - Bosna Sarajevo. 2020-10-17T16:00:00+00:00
KK Promo Donji Vakuf - OKK Celik Zenica. 2020-10-17T17:00:00+00:00
Chernomorets Burgas - Lukoil Academic Sofia. 2020-10-17T14:00:00+00:00
Yambol - Cherno More. 2020-10-17T15:00:00+00:00
Academic Bultex - Rilski Sportist. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Jiangsu Dragons - Qingdao. 2020-10-17T08:00:00+00:00
Guandong Southern Tigers - Zhejiang Chouzhou Bank. 2020-10-17T11:35:00+00:00
Jilin - Nanjing Tongxi. 2020-10-18T03:00:00+00:00
Shenzhen - Sichuan. 2020-10-18T03:00:00+00:00
Fujian - Jiangsu Nangang. 2020-10-17T05:30:00+00:00
Shanxi Xing Rui Flame - Zhejiang Far East. 2020-10-17T08:30:00+00:00
Sichuan Jinqiang Blue Whale - Inner Mongolia. 2020-10-17T11:30:00+00:00
KA Zana Lelas - Ragusa Dubrovnik. 2020-10-17T13:45:00+00:00
ZKK Pula - ZKK Split. 2020-10-17T14:30:00+00:00
ZKK Tresnjevka - Mursa Osijek. 2020-10-17T16:00:00+00:00
ZKK Medvescak Zagreb - Plamen Pozega. 2020-10-17T17:00:00+00:00
Split - Hermes. 2020-10-17T13:00:00+00:00
Zabok - Sonik Puntamika. 2020-10-17T17:00:00+00:00
Enosis Neon Paralimni - Apop Paphos. 2020-10-17T14:00:00+00:00
Hapoel Eilat - Nes Ziona. 2020-10-17T17:30:00+00:00
Maccabi Haifa - Ironi Nahariya. 2020-10-17T17:40:00+00:00
Bnei Herzliya - Hapoel Tel-Aviv. 2020-10-17T18:00:00+00:00
Tallinna Kalev - Rsk Tarvas. 2020-10-17T12:00:00+00:00
Valmiera Glass VIA - Liepajas Lauvas. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Tartu Ulikool - BC Kalev/Cramo. 2020-10-17T14:00:00+00:00
VEF Riga - Ventspils. 2020-10-17T14:00:00+00:00
Igokea Aleksandrovac - KK Primorska. 2020-10-17T15:00:00+00:00
Buducnost - Borac. 2020-10-17T17:00:00+00:00
FMP Beograd - Partizan. 2020-10-17T19:00:00+00:00
BC Nokia - Helsinki Seagulls. 2020-10-17T14:00:00+00:00
Salon Vilpas Vikings - Lapuan Korikobrat. 2020-10-17T14:00:00+00:00
UU-Korihait Uusikaupunki - KTP Kotka Basket. 2020-10-17T14:00:00+00:00
Kataja - Pyrinto Tampere. 2020-10-17T15:30:00+00:00
Nanterre - Strasbourg. 2020-10-17T14:00:00+00:00
Monaco - Chalon/Saone. 2020-10-17T15:00:00+00:00
Dijon - Elan Bearnais. 2020-10-17T18:00:00+00:00
Boulazac Basket - Le Portel. 2020-10-17T18:00:00+00:00
Le Mans - Levallois. 2020-10-17T18:00:00+00:00
Limoges - JL Bourg. 2020-10-17T18:00:00+00:00
Orleans - Chalons-Reims. 2020-10-17T18:00:00+00:00
Ada Blois Basket 41 - BC Souffelweyersheim. 2020-10-17T18:00:00+00:00
Poitiers Basket 86 - FOS Ouest Provence. 2020-10-17T18:00:00+00:00
UJAP Quimper - Paris Basketball. 2020-10-17T18:00:00+00:00
ASPTT Charleville Mezieres - Landerneau Bretagne Basket. 2020-10-17T18:00:00+00:00
Union Hainaut Basket - ESB Villeneuve. 2020-10-17T18:00:00+00:00
Eisbaren Bremerhaven - Rostock Seawolves. 2020-10-17T17:00:00+00:00
Panthers Schwenningen - Finke Baskets Paderborn. 2020-10-17T17:00:00+00:00
Giants Leverkusen - Phoenix Hagen. 2020-10-17T17:30:00+00:00
Nurnberger - Ehingen. 2020-10-17T17:30:00+00:00
Post Sudstadt Karlsruhe - Artland Dragons. 2020-10-17T17:30:00+00:00
Ulm - Bamberg. 2020-10-17T13:00:00+00:00
Vechta - Giessen. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Bonn - Oldenburg. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Mitteldeutscher - Crailsheim Merlins. 2020-10-17T18:30:00+00:00
GS Lavriou - Promitheas Patras. 2020-10-17T13:45:00+00:00
Charilaos Trikoupis - BC Aris Thessaloniki. 2020-10-17T13:45:00+00:00
AS Ionikos - BC AEK Athens. 2020-10-17T13:45:00+00:00
Peristeri Athens - BC Kolossos Rhodes. 2020-10-17T13:45:00+00:00
BC Iraklis Thessaloniki - PAOK BC. 2020-10-17T16:00:00+00:00
PAOK Thessaloniki - Panathinaikos Athens. 2020-10-17T13:00:00+00:00
AO Pagrati - Amintas. 2020-10-17T14:00:00+00:00
AO Triton - Apollon Patras Carna. 2020-10-17T14:00:00+00:00
AS Karditsas - Olympiacos Piraeus. 2020-10-17T14:00:00+00:00
ASA Koroivos Amaliadas - Panerythraikos. 2020-10-17T14:00:00+00:00
Eleftheroupoli - GS Dafni Dafniou. 2020-10-17T14:00:00+00:00
Oiakas Nafpliou - Ε.Κ Kavalas. 2020-10-17T14:00:00+00:00
AO Agriniou - GS Amarousiou. 2020-10-17T17:30:00+00:00
DEAC - Kormend. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Szombathely - Szedeak. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Jaszberenyi - Pecsi VSK. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Ose Lions - Alba Fehervar. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Szolnoki Olaj - Zalakeramia. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Pinkk Pecsi 424 - ZTE NKK. 2020-10-17T12:30:00+00:00
Nke Csata - VBW Cekk Cegled. 2020-10-17T16:00:00+00:00
MKB Euroleasing Vasas - Uniqa Euroleasing Sopron. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Thorl - Grindavik. 2020-10-17T18:30:00+00:00
Tindastoll - Njardvik. 2020-10-17T20:00:00+00:00
Cremona - Varese. 2020-10-17T18:30:00+00:00
Pesaro - Trento. 2020-10-17T18:30:00+00:00
Pallacanestro Vigarano - Familia Schio. 2020-10-17T16:30:00+00:00
Dinamo Sassari - Virtus Pallacanestro Bologna. 2020-10-17T18:30:00+00:00
SeaHorses Mikawa - Diamond Dolphins. 2020-10-17T05:05:00+00:00
Akita - Ryukyu. 2020-10-17T05:05:00+00:00
Osaka Evessa - Kyoto Hannarizu. 2020-10-17T06:05:00+00:00
Shinshu Brave Warriors - Hitachi Sunrockers Tokyo. 2020-10-17T06:05:00+00:00
Yokohama - Alvark. 2020-10-17T06:05:00+00:00
Brave Thunders - Hiroshima D.. 2020-10-17T07:05:00+00:00
Chiba Jets - Tochigi Brex. 2020-10-17T07:05:00+00:00
Hokkaido - Shimane. 2020-10-17T07:05:00+00:00
Niigata Albirex BB - Shiga Lake Stars. 2020-10-17T09:05:00+00:00
Toyama Grouses - Hamamatsu Phoenix. 2020-10-17T09:05:00+00:00
Toyama Grouses - Hamamatsu Phoenix. 2020-10-18T04:05:00+00:00
Ehime Orange Vikings - Gunma Crane Thunders. 2020-10-17T05:00:00+00:00
Ibaraki Robots - Aomori Watts. 2020-10-17T05:00:00+00:00
Koshigaya Alphas - Yamagata Wyverns. 2020-10-17T05:00:00+00:00
Sendai 89Ers - Kumamoto Vorters. 2020-10-17T05:00:00+00:00
Bambitious Nara - Nishinomiya Storks. 2020-10-17T08:00:00+00:00
Fighting Eagles Nagoya - Rizing Fukuoka BB. 2020-10-17T09:00:00+00:00
Saga Ballooners - Kagawa Five Arrows. 2020-10-17T09:00:00+00:00
Sendai 89Ers - Kumamoto Vorters. 2020-10-18T04:00:00+00:00
Neptunas Klaipeda - Lietuvos Rytas. 2020-10-17T14:20:00+00:00
Lietkabelis - Siauliai. 2020-10-17T15:15:00+00:00
Zalgiris Kaunas II - Ezerunas. 2020-10-17T13:00:00+00:00
Kursiai Palanga - Silales Lusis. 2020-10-17T13:00:00+00:00
Nafta-Uni-Akvaservis Klaipeda - Mazeikiai. 2020-10-17T13:00:00+00:00
Vilnius-MRU - BC Vilkaviskio Perlas. 2020-10-17T13:00:00+00:00
Vytis Sakiai - Telsiai. 2020-10-17T13:00:00+00:00
Bc Petrochema-dextra Jonava - Delikatesas Joniskis. 2020-10-17T16:30:00+00:00
Suduva-Mantinga - Silute. 2020-10-17T13:00:00+00:00
Fuerza Regia - Lenadores De Durango. 2020-10-17T21:00:00+00:00
Astros Jalisco - Libertadores. 2020-10-17T21:10:00+00:00
Plateros DE Fresnillo - Dorados DE Cihuahua. 2020-10-18T00:00:00+00:00
Soles de Mexicali - Aguacateros De Michoacan. 2020-10-18T00:00:00+00:00
Mineros - Correcaminos UAT Victoria. 2020-10-18T01:00:00+00:00
Panteras de Aguascalientes - Abejas de Guanajuato. 2020-10-18T01:30:00+00:00
Den Helder Suns - Lasaulec Aris Leeuwarden. 2020-10-17T17:30:00+00:00
Zorg En Zekerheid Leiden - Almere Sailors. 2020-10-17T18:00:00+00:00
Kongsberg Miners - Gimle Bk. 2020-10-17T15:00:00+00:00
Blackwater Elite - Nlex Road Warriors. 2020-10-17T08:00:00+00:00
Alaska Aces - Purefoods Star Hotshots. 2020-10-17T10:45:00+00:00
Slask Wroclaw - Trefl Sopot. 2020-10-17T15:35:00+00:00
Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot. 2020-10-17T15:35:00+00:00
Decka Pelplin - PTG Sokol Lancut. 2020-10-17T14:00:00+00:00
Gornik Walbrzych - Stk Czarni Slupsk. 2020-10-17T15:00:00+00:00
Dziki Warshawa - Ks Ksiezak Lowicz. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Sleza Wroclaw - GTK Arka Gdynia. 2020-10-17T15:00:00+00:00
CCC Polkowice - AZS Uniwersytet Gdanski. 2020-10-17T17:00:00+00:00
Benfica Lisboa - Imortal BC. 2020-10-17T14:00:00+00:00
Esgueira / Oli - CAB Madeira. 2020-10-17T15:30:00+00:00
Barreirense - Ovarense. 2020-10-17T17:00:00+00:00
FC Porto - Vitoria. 2020-10-17T17:00:00+00:00
Oliveirense - Galitos. 2020-10-17T17:00:00+00:00
SC Lusitania - Academica De Coimbra. 2020-10-17T20:30:00+00:00
Mba Moscow - Nika Syktyvkar. 2020-10-17T13:00:00+00:00
OKK Beograd - Kolubara La 2003. 2020-10-17T12:45:00+00:00
KK Dynamic - Vrsac. 2020-10-17T15:00:00+00:00
Kk Napredak Jkp - KK Tamis. 2020-10-17T17:00:00+00:00
Kk Sloboda Uzice - Zlatibor Cajetina. 2020-10-17T17:00:00+00:00
KK Metalac - KK Dunav. 2020-10-17T17:30:00+00:00
Levice - MBK Handlova. 2020-10-17T14:00:00+00:00
Inter Bratislava - BK Svit. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Spisskí Rytieri - BC Prievidza. 2020-10-17T18:00:00+00:00
BAM Poprad - SKBD Rucon Spisska Nova Ves. 2020-10-17T15:30:00+00:00
Samorin W - Ruzomberok W. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Good Angels Kosice - BK SK UMB Banska Bystrica. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Helios Domzale - Tajfun Sentjur. 2020-10-17T17:00:00+00:00
KK Terme Olimia Podcetrtek - Zlatorog Lasko. 2020-10-17T17:00:00+00:00
KK Sencur CP - KK Rogaska. 2020-10-17T17:00:00+00:00
Incheon - LG Sakers. 2020-10-17T05:00:00+00:00
Mobis Phoebus - Goyang Orions. 2020-10-17T05:00:00+00:00
Dongbu Promy - Anyang KGC. 2020-10-17T09:00:00+00:00
Guri KDB Life Winnus - Chuncheon Woori Bank Hansae. 2020-10-17T05:00:00+00:00
Avenida - Cadi La Seu. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Gipuzkoa IDK - Araski AES. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Embutidos Pajariel Bembibre PDM - CDB Clarinos. 2020-10-17T16:15:00+00:00
Gernika Bizkaia - Al-Qazeres Extremadura. 2020-10-17T16:30:00+00:00
Gran Canaria (W) - Campus Promete. 2020-10-17T17:00:00+00:00
Porta Xi Ensino - Gran Canaria (W). 2020-10-17T18:30:00+00:00
Uppsala Basket - Norrkoping Dolphins. 2020-10-17T12:00:00+00:00
IK EOS - Mark Basket. 2020-10-17T12:30:00+00:00
Alvik Bbk - Visby Ladies. 2020-10-17T13:00:00+00:00
Hogsbo Basket - Udominate Basket Umea. 2020-10-17T13:30:00+00:00
Wetterbygden Sparks - Helsingborg BBK. 2020-10-17T15:00:00+00:00
Lulea BBK - Sodertallje. 2020-10-17T16:00:00+00:00
BBC Nyon - Boncourt. 2020-10-17T15:30:00+00:00
Lions de Geneve - Lugano Tigers. 2020-10-17T15:30:00+00:00
Neuchatel - Fribourg Olympic. 2020-10-17T16:00:00+00:00
Adana Basketbol - AGU Spor. 2020-10-17T11:00:00+00:00
Cankaya Universitesi - Besiktas Cola Turka. 2020-10-17T11:00:00+00:00
Galatasaray - Elazig IL Ozel Idare. 2020-10-17T11:00:00+00:00
Nesibe Aydin - Ormanspor Genclik. 2020-10-17T13:00:00+00:00
Olivol Mundial - Union Atletica. 2020-10-17T23:15:00+00:00
CA Stockolmo - CS Deportivo Sayago. 2020-10-18T01:30:00+00:00
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Rishon. 2020-10-17T17:50:00+00:00
Sportbooks rating
Whole rating